Wątek dotyczący artykułu

El. ME 2020. Kosowo - Polska. Marcin Górczyński: Cała Europa z nas się śmieje (komentarz)

Wstyd na całą Europę. Remis szczypiornistów 23:23 z półamatorami z Kosowa. Po rzucie w ostatniej sekundzie i żenującym meczu el. ME 2020. Specjalne podziękowania trzeba wysłać do siedziby Związku Piłki Ręcznej.

przeczytaj cały artykuł

into the vortex

Zerkam teraz na powtórki, w końcówcę prawdziwą złość widać tylko na twarzy Kriegera, reszta jakby z nich uleciało powietrze. Niedobrze to wygląda. Swoją drogą Krieger dosyć dobrze zagrał na turnieju w Portugalii, a potem łatwo został odstawiony, nie wiem czy nie za łatwo. Jakiś specjalista do obrony, choćby nie był najmłodszy powinien w tej kadrze być.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hbll

Ze wszystkim się zgadzam. Tylko może ten Krieger - w kluczowym momencie zrobił w ataku szkolny błąd. To są właśnie braki w szkoleniu - Krieger ma być może odpowiedni charakter i warunki fizyczne, ale technicznie jest tak słaby, że nie wyobrażam sobie by grał w ataku. Wczoraj w kluczowym momencie robi błąd kroków przy zwodzie 1:1. Ręce opadają. Ale reszta była jeszcze gorsza.
Ja mam żal do tej drużyny - nieważne, że Moryto jest młody - to jest król strzelców naszej ligi, uczestnik final4 CL i zawodnik VIVE - taki gracz powinien sam temu rywalowi na chodzonego rzucić 5-6 bramek. Albo Przybylski - CV, o jakim gracze z Kosowa mogą pomarzyć. A on był najsłabszy na boisku. Paraliż. Nie mówię już o Syprzaku, chłopaku z Barcelony (teraz Paryża), z którym pół kadry Kosowa chciałaby sobie zdjęcie zrobić, a nie wygrać mecz.
Ludzie, my możemy przegrywać z Niemcami, Hiszpanią, ze Słowenią czy Chorwacją, bo tam się w przeciwieństwie do nas szkoli piłkarzy ręcznych. Teraz trafił nam się słabszy rocznik (roczniki) i możemy czasem przegrać z Białorusią, Serbią czy Austrią. Ja wszystko rozumiem. Ale Kosowo i Izrael?! Przecież już nawet trudno wyobrazić sobie bardziej egzotycznych handballowo rywali...?!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
into the vortex

Spoko, ja wspomniałem o Kriegerze myśląc o jakimś filarze defensywy. Ale w sumie jest Chrapkowski, który z Magdeburgiem w końcu wywalczył podium w Bundeslidze. Zastanawiam się czy my nie musimy przypadkiem wrócić do filozofii Bieglera, czyli przede wszystkim bardzo twardo w obronie. Wczoraj ponoć w 1 połowie (oglądałem tylko jakieś skróty) tylko jedna kontra. Trochę się to w pale nie mieści.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.