Wątek dotyczący artykułu

El. ME 2020. Kosowo - Polska. Marcin Górczyński: Cała Europa z nas się śmieje (komentarz)

Wstyd na całą Europę. Remis szczypiornistów 23:23 z półamatorami z Kosowa. Po rzucie w ostatniej sekundzie i żenującym meczu el. ME 2020. Specjalne podziękowania trzeba wysłać do siedziby Związku Piłki Ręcznej.

przeczytaj cały artykuł


booogie

Po raz kolejny w komentarzach pada temat młodych zawodników, którego do końca nie rozumiem. Jeżeli jest to młody zawodnik, który w swoim klubie regularnie gra i choć trochę stanowi o sile zespołu, to się zgadzam, natomiast błagam nie łudźmy się, że trener na kadrze nauczy zawodników grać w piłkę ręczną. Idąc tym tokiem myślenia stworzymy drużynę, która będzie odbywała treningi co 3-4 miesiące. Nie ma na świecie klubu, który w takim wydaniu gwarantuje wyniki. Rolą selekcjonera jest dobrać taki skład, aby występowali w nim najlepsi i którym oczywiście zależy. Ponad to powinien wyzwolić w nich dodatkowe pokłady ambicji i umiejętności. Czy Rombel to potrafi? Osobiście mam duże wątpliwości...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
into the vortex

Zgoda. Ja bym chciał aby ZPRP wymusił na klubach obecność w meczowych 16-tkach przynajmniej 2 młodzieżowców do 21 roku życia i obecność przynajmniej jednego na placu gry w jakimś uczciwym wymiarze czasowym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.