Wątek dotyczący artykułu

Żużlowcy Wybrzeża przegrywają w lidze, a błysnęli w IMP. Tadeusz Zdunek: Oni nakładają na siebie zbyt dużą presję

Zdunek Wybrzeże Gdańsk na ten moment jest poza play-offami Nice 1.LŻ. Aż trzej żużlowcy, którzy nie prezentują pełni swoich umiejętności w lidze, awansowali do finału IMP. Tadeusz Zdunek stwierdził, że zbyt mocno denerwują się w meczach.

przeczytaj cały artykuł

Orłoś

Totalnie nie kupuję takiego wytłumaczenia! Kolejny sezon jest już stracony! Jak się panowie stresują w pracy i nie mogą jej wykonywać należycie to proponuję poszukać innego, mniej stresującego zawodu... Prawda jest taka że co rok kontraktujemy odpady w nadziei że się u nas odbudują. Można tak kompletować skład ale nie w całości z takich zawodników. Rozumiem ściągniecie 1-2 zawodników, którzy sobie nie poradzili w Elidze ale cały skład? Pieszczek - dno w Grudziądzu, Thorrsell i Gomólski - padaczka w Zielonej, Cyfer 60 średnia 1 ligi 2018 w Pile, do tego Żupiński idzie w ślady Kossakowskiego - co mecz to regres :(
Zakontraktujmy markowych, 1 ligowych zawodników (np. Ljung, Lahti itp.), na nich oprzyjmy skład, i wtedy można dołożyć 1-2 spadochroniarzy z nadzieją że będzie to ich powrót do świata żywych.
Panie Zdunek, wystarczy przed sezonem dać nam (kibicom) znać, że celujemy w utrzymanie to przynajmniej zaoszczędzimy na karnetach i straconym czasie... Jestem kibicem żużla od ponad 20 lat, za Wybrzeżem jeździłem na wyjazdy ale od 2 lat szkoda mi już czasu. Szacun za ustabilizowanie sytuacji finansowej w Gdańsku ale to miasto i kibice zasługują na znacznie więcej niż szarzyznę 1 ligi i koniec sezonu już w wakacje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Za Wybrzeze raz

"zakontraktujcie topowych zawodnikow" i "zaoszczedzimy na karnetach" sie ze soba logicznie nie laczy. Jak nie bedzie marketingu to nie bedzie tez kasy. Jak nie bedzie kasy to nie bedzie topowych zawodnikow. Ja tam wole stabilne finanse i budowanie marki niz jak kazdy przed zdunkiem, naobiecywac zlote gory, dream team 1wszejligi i potem spasc bo nie ma kasy i znowu od drugiej. Prawda jest taka ze bez nowego toru i stworzenia kultury na zuzel jak np jest w lublinie nic nie zrobimy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Za Wybrzeze raz

A jezeli nie ma kasy to musimy probowac odpady liczac ze dostaniemy topowych grajkow za mala kase jezeli zaskocza. Duze ryzyko ale jak nie ryzykujesz to nie pijesz szampana

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Orłoś

W temacie karnetów, miałem na myśli to że przy obecnym składzie nikt o zdrowych zmysłach nie mógł nawet przez chwile pomyśleć o play offach. A jak co roku banieczka była pompowana... Ja pisałem już zimą że max 5 dla nas z takimi rajderami.
JAK NIE BĘDZIE JEŻDŻENIA to marketing i inne zabiegi nic nie dadzą... Ja nie mówię że trzeba kontraktować zaraz Pedersena, Zmarzlika czy Janowskiego ale zawodników co w 1 lidze coś znaczą. A skoro nie ma kasy to może warto dopuścić kogoś kto ja ma albo postarać się jeszcze bardziej?
Gdańsk po Wrocławiu i Łodzi to największe miasto ze speedwayem, nie wierzę że nie da się uzyskać kilku strategicznych sponsorów... Może zarządowi pasuje taka szarzyzna? Mi to nie odpowiada,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Adam Gdańsk

Jakie miasto i Jacy kibice? Sukcesu? Od 20 l. Chodzisz na żużel i masz taki pogląd na prezesa i jego zarządzanie w stosunku do transferów? Jestem wręcz przekonany o tym iż Ty i podobni do Ciebie kibice TERAZ - czemu nie jeździ u nas dalej Fajfer, Musielak, Gala, Kulakov, Logczajew itd. Teraz nagle wszyscy mądrzy, że Ci wymienieni jadą lepiej. Przed sezonem żadnego byście z nich nie chcieli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.