Wątek dotyczący artykułu

El. Euro 2020. UEFA wszczęła postępowanie ws. rywala Polaków. Nazistowskie gesty podczas meczu z Izraelem

Łotysze mają poważny problem z powodu nazistowskich gestów podczas niedawnego meczu z Izraelem (0:3). UEFA bada sprawę skandalicznych zachowań kibiców.

przeczytaj cały artykuł

Szef na worku

Jak by to wytłumaczyć najprościej jak się da...Ruscy za którymi nie przepadam są milsi. Lotyszy sympatycznych spotkałem dwóch. Wujka i ciocię znajomego u których byliśmy. Załapał?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
steffen

Ojej, to straszne. Współczuję ;)
A ja jakoś głównie sympatycznych ludzi spotykam w każdym kraju który odwiedzam. Bo nie ma złych narodów, bywają tylko źli ludzie. Ale to jest zwykle jakiś promil społeczeństwa.

Takie są moje doświadczenia, a trochę tych krajów już było.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Wytłumacz najprościej jak się da SOBIE. Jak można na podstawie bardzo szczątkowej wiedzy coś oceniać? Tym bardziej - jak można oceniać innych ludzi? Tym bardziej nie znając ich języka... Nie znając historii, kultury, NIC... Tym bardziej, że sam musiałeś przyznać, że jednak poznałeś sympatycznych ludzi stamtąd. Co z tobą?
PS. a ile masz lat? ...12 ? (to by może coś wyjaśniało...)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.