Wątek dotyczący artykułu

Panna Młoda oczarowała gości. Karolina Woźniacka wzięła ślub

Gwiazda tenisa, Karolina Wozniacka została oficjalnie mężatką. Dunka polskiego pochodzenia poślubiła byłego koszykarza San Antonio Spurs, Davida Lee. Piękna ceremonia ślubna odbyła się we Włoszech.

przeczytaj cały artykuł

Sharapov

własnie sprawdzilem w necie - wożniaki była na slubie Agi czyli Adze zalezalo bardziej na tych kortowych przyjazniach aby sie cos liczyc natomiast w drugą strone to juz inaczej - Serena jako druchna na sluzbie a na prózno szukac tam polskiej czeladniczki na slubie innej dunskiej ex czeladniczki

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sylwia.

Zapraszam hejtera do sprawdzenia konta Uli Radwańskiej która dodala zdjecia ze slubu Caro i tam byla również Aga ale typowy cebulak jak ty wyda swoje wypociny bo ktoś nie napisal ze byla Aga no to trzeba pluc jadem. A czy jest jakis mus by napisac ze Agnieszka byla na tym ślubie? Jak widac byla i co teraz powiesz?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
grolo

Hejterkom i zgryźliwcom nigdy nie jest łyso. Udają, że nic się nie stało i biorą się za następny hejt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
grolo

PS. A złapani za rękę krzyczą - "to nie moja ręka !" - Zupełnie jak politycy rządzącej opcji. U nich to notoryczne. A jednak jest wielu takich, co mają oczy a jednak im na ślepo wierzą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Sharapov

do mnie masz jakieś wąty? ja jestem czyletnikiem i wchodze na portal na którym były setki tekstów o tym jak Radwańska uwielbia się z dunką a teraz nie napisali ani słowem o Adze ze była tam to czemu do mnie masz wąty jak komentuje to co czytam? powinnas hejtować redaktora ktory dodał ten news a nie mnie :) owszem jestem gwiazdą tego forum ale jestem tylko czytelnikiem i masz aż 5 plusików na zasadzie "dowaliłaś Sharapovowi" i pewnie nie będzie miał nawet odwagi odpisać na to co właśnie czynię!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|7)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Tom.

Moderacja tu wpadła w jakiś amok i ciągle usuwa moje posty, tylko za to, że piszę że Sharapov zaliczył tutaj wielką wpadkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Sharapov

ja wpadkę? jaką? ze redaktorek nie wymienił najważniejszej z punktu widzenia tej stronki osoby na tej imprezce? za to jest wymieniona Kerber i Serenicha Łyjlams to ja nie moglem wspomniec o wałkowanym latami motywie ich przyjazni? no była i co ale nie jest wymienione to w tekście za to inne jak Kerber sa wymienione więc polski czytelnik czuje konsternację no jak kerber bardziej niz radwanska? i tyle więc gdzie tu wpadka?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Tom.

PS: A mówiąc skrótowo stworzyłeś fake news i babrałeś się w fake news pod tytułem: Caro nie zaprosiła Agi na ślub. ;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Sharapov

stworzyłbym jak bym miał bloga i to napisał sam na blogu. Nic podobnego. Czytałem tekst o ślubie tej całej dunki i wałkowane latami frendsy jak Aga nie wymienione w tekście za to Kerber i Łyljams jak byk obie wymienione - co mogłem pomyslec? prosze kierowac wszelkie zarzuty do redaktora tego cuda

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Swoją drogą byłaby to niezła sensacja, gdyby Agi tam nie było, tak że faktycznie pominięcie jej w tekście przez redaktora, a wymienienie Angie jest słabe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Komentarz usunięty
steffen

Moderacja nigdy nie była mocną stroną tego serwisu.
A ostatnimi czasy jeszcze się pogorszyła, co samo w sobie jest jakimś wyczynem, choć niekoniecznie sportowym.

Parę miesięcy temu wyraziłem swoją opinię na ten temat w nieco ostrzejszych słowach, lecz bez użycie żadnych obraźliwych słów, obrazków itp. Zadałem też kilka pytań, które najwyraźniej poruszały zbyt drażliwe kwestie. Efekt - dostałem bana na dwa tygodnie, za "obrażanie redakcji" czy coś w tym guście :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Sylwia.

Tak do ciebie mam "wąty" (XD) bo ty nie komentujesz tego co redaktor napisal w artykule bo gdybyś to komentował to byś np ocenil sukienkę Karoliny albo napisal cokolwiek o bohaterach tego artykułu a nie ty wplatasz wątek Agnieszki choć o niej ani słowa w tym artykule. Na siłę szukasz powodu by się doczepic. Artykuł mial poinformować o ślubie Duńskiej tenisistki a nie o tym czy byla tam Aga czy Królowa Anglii. To ty wsadziles wątek Agi w artykuł który jej nie dotyczył i co? Chociaż miałbyś na tyle odwagi by się przyznać do błędu a nie brniesz w to dalej pogrążając się coraz bardziej glupimi tezami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Sharapov

sorry ale nie kręca mnie komentarze sukien slubnych to dla kobiet co ona tam włozyła na siebie mnie lotto więc czemu sugerujesz ze powinienem komentowac suknie slubną skoro to news rodem z pudelka i mam prawo zahaczyć o temat w innym aspekcie np. obecności "naszej" naj naj naj tenisistki skoro od lat wałkowane jest ze jakie to z nich kumpelki. Ja nie popełniłem żadnego błędu i nie mam sie do czego przyznawać. Komentuję to co wyczytałem w tym tekście a tam ani słowa o Adze za to wspomniana jest Serenicha Łyljams i Andżelik Kerber a ani widu ani słychu o naszej gwieździe to ja z pełną odpowiedzialnością mogłem pochylić się nad tą kwestią.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Sylwia.

Sam się pogrążasz kolejnymi odpowiedziami i utwierdzasz w przekonaniu ze albo nie czytasz tego co piszesz albo po prostu nie rozumiesz sam siebie. Najpierw piszesz zeby mieć pretensje do redaktora ze nie wspomnial o Adze na slubie, potem ze ty tylko komentujesz ten artykuł i to co w nim jest a tak naprawdę nie komentowałes artykulu bo byl o Karolinie i jej ślubie wiec sam sobie zaprzeczasz i gdzie sie da wciskasz postac Agnieszki. Przyjmij do wiadomosci ze to artykuł o ŚLUBIE WOZNIACKI! Jak nie obchodzi cie ta impreza i to jak wygladala panna mloda to po jakiego tu wchodzisz i komentujesz osobe której artykul nie dotyczy?! Chyba jesli slub to najwazniejsi są panstwo mlodzi a nie kto na nim byl. Chcesz pokomentowac o Adze to wejdz na inny artykul a nie jakbyś byl niedowartosciowany i musisz o niej wspomnieć bo nie bedziesz szczesliwy jak tego nie zrobisz. To ze sie przyjaźnią nie ma nic do rzeczy w tym artykule. Pojmij fakt ze ten artykul mial na celu poinformowanie o ślubie tenisistki Wozniacki i reszta to tylko dodatek. Gadasz o jakims Pudelku ale jak widzisz powstal tu artykul troche rodem z tego serwisu wiec komentuje się to o czym on jest. Nie mozna po prostu wejść tu i pogratulowac dziewczynie ze w koncu znalazla szczescie tylko musisz tu dodac 5 groszy nie na temat? Zazdrość zzera ze twoja rozdarta juz troche podstarzala wciąż nie znalazla frajera co by chcial iść przed oltarz z nią?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Sylwia.

Typowy hejterek ktory nie ma argumentów i rzuca wyzwiskami ale mnie one nie ruszają od kogos takiego jak ty. A moj nick pochodzi od mojego realnego imienia i przynajmniej nie wzdycham do kogos z tv i nie wyklocam się codziennie z kims. Takie masz nudnawe zycie ze sensem jego jest udzielanie sie tutaj i nadajesz sobie tytul gwiazdy. No to wiemy od dawna ze tylko tu mozesz szczekac i szukac poklasku i byc w centrum uwagi. Brawo. Nie chce ci odbierać tego szlachetnego tytulu jaki sobie nadajesz i za jakiego sie uwazasz. Raz nie wymienili Agnieszki i ty biedny juz łyknąles ze jej nie bylo. Nie napisali ci czarno na bialym i na tej podstawie rano tak tu wylewales brednie pod adresem ich przyjazni. Biedny ty. Jak nie napiszą to znaczy ze tego nie bylo. A ja to czytając uznalam ze po prostu redaktor przysnal i nie czytal tego co publikuje a bylam na 100% pewna ze Aga byla na ślubie bo potrafie logicznie myslec poza internetem. A w twoich porannych wpisach nie bylo aluzji ze redakror jej nie wpisal tylko to ze jej nie napisal bylo dla ciebiw oczywistym ze sie nie pojawila tam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Komentarz usunięty
grolo

Piotr Bobakowski stale daje dowody, że nawet tzw. michałków nie potrafi sklecić poprawnie. Napisał o ślubie ale podał zdjęcie z przymiarki stroju, bez słowa wyjaśnienia. Radwańskie jako nieistotne pominął. A ta jego polszczyzna wspomagana tłumaczeniem przy pomocy Googla....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Sharapov

nie znam cie nie kojarze ciesz sie ze odpisuje na ten komentarz bo jesteś nikim istotnym a odpisuje tylko z przyzwoitości bo coś tam smęcisz pod nosem

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.