Wątek dotyczący statusu użytkownika

Ekla

Madzia Fręch i Iga Świątek walczą w eliminacjach w Birmingham....

Tom.

HAHAHHAHHHHHAHHAH z 3:6 na 8:6 w taju!!! Trzy meczbole obronione po kolei! Takie rzeczy tylko Iga potrafi!!!!!!!!!!!! ;)))))
---> Teraz Bernarda do Bernardynów! Mentalnie chyba w klasztorze ;))))
Iga bierz ten trzeci! Nie licz na LL! ;)
Edit: Ledwie napisałem, szybkie przełamanko do zera i 1:0, Bernarda mentalnie siadła, teraz za ciosem iść! ;)
Edit 2: Nie nadążam za edytowaniem: ekspresowo 2:0 dla Igi w trzecim.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Ale teraz Bernarda się niestety pozbierała... 2:2. Mecz na styk... Od tych cyferek głowa boli, przerwa obiadowa się kończy, spojrzę później na wynik. W razie przegranej można jeszcze liczyć na LL, gdyby się któraś w ostatniej chwili wycofała...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.