Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Jack Holder kontuzjowany? Australijczyk rezygnuje z wtorkowego meczu w Szwecji

W poniedziałkowym spotkaniu angielskiej Premiership Jack Holder zanotował groźny wypadek. Australijczyk nie czuje się na siłach i rezygnuje z wtorkowego meczu w lidze szwedzkiej.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
luisso

Dajcie spokój ! Nie dość że wszyscy jadą po Motorze i Toruniu to Wy jeszcze między sobą się drapiecie ! Wymyślają ze Miesiąc i Jack to karatecy na torze to że spadnie albo jedna albo druga drużyna. Jeszcze wiele by można wymieniać. Co prawda większa Połowa sezon za nami ale jeszcze parę kolejek pozostało . Jak wszyscy dobrze wiecie ,jakim nieprzewidywalnym sportem jest żużel i wszystko moze wywrócić sie do góry nogami . A tych wszystkich pseudo ekspresów poprostu trzeba olać. To oni tu specialnie podkręcają tą całą niezdrową atmosferę. Moim zdaniem trzeba wierzyć do ostatniego biegu i być że swoją drużyną do końca. P.s . A tak na marginesie to nie wiem dlaczego , ale wierzę że Motor i Toruń w przyszłym sezonie pojadą w najlepszej lidze świata czego życzę sobie i kibicom z Torunia.pz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BadAngel

No masz racje, co tu dużo gadać:) fajna akcje robią kibice Motoru i płyną do Torunia na mecz kajakiem. Mam nadzieje, ze zostaniecie na MA tak fajnie przyjęci jak my u Was. Pozdr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
BadAngel

Tak z Lublina. Ja nic nie sugeruje, życze sobie fajnej walki na torze, zdrowo odjechanych zawodów i sedziego, który nie jest ślepcem bez jaj. A każdy wynik przyjmę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
ochódzki

Może masz rację z tym spadkiem. Po analizie kalendarza i wyników z pierwszej rundy nie jest wykluczone że ostatnia będzie Stal Gorzów z 11 punktami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
AveMotor

Na moje oko Włókniarz będzie faworytem w meczach w Lublinie i Gorzowie.
Także ja bym nie popisywał 3 pkt Stali ani Motorowi 2 pkt z częstochowskimi lwami.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Tigrus

Co to znaczy "wychodowałeś? Wiem co to hodowla, ale Chodowla??? No idea. Ostaf? Może dobre porównanie, ale w złą stronę. Zestawił bym go raczej obok tego frustrata Jacka co nie potrafi przegrywać i zachowuje się jak kapryśna panienka.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Wawi L

Dziwicie się, że kibice tak reagują? Po ostatnich kilku zachowaniach i wybrykach J. Holdera raczej nikt za nim nie przepada. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby też tak było w Toruńskiej szatni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Tigrus

Skoro nie dziwi Cię to że ktoś tak pisze i się z tym solidaryzuje to o co chodzi? :D "jenzyk polska trudna sprawa" :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.