Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Weekend w obrazkach. Myśleli, że w Get Well gorzej być nie może. Młody Holder pokazał, że może

Wszyscy myśleli, że w Get Well Toruń gorzej już być nie może. Jack Holder chyba wziął to sobie do serca i pokazał, że można zejść jeszcze niżej. Na poziom poniżej dna.

przeczytaj cały artykuł

Adam Gdańsk

Trochę żal mi tych normalnych kibiców z Torunia. Została przyklejone zła łatka do ich klubu i teraz gro ludzi widzę ma pożywkę. Jeśli chodzi o Apator to moim skromnym zdaniem jeśli spadną to może to wyjść na dobre dla nich samych i ich kibiców. W pewnym stopniu i oczywiście w dużym cudzysłowie przypomina mi ten klub piłkarskiego giganta na glinianych nogach czyli drużynę PSG. Wszystko prawie jest, ale nie ma prawie nic zarazem. Holta, bracia Kangury czy też raczej iversen i nawet Doyle Oni jakoś tak dla mnie jeżdżą jako indywidualisci. Atmosfera chyba jest przeciętna, wynik słaby a kibiców coraz mniej. I ta Nice 1 liga mogłaby być zbawieniem. Np. Nawet skład typu Miedzinski,Kopeć, Przedpełski, ktoś perspektywiczny, Kosciuch, Turowski, Koscielski, Niezgorski i można jechać z wychowanka i o PO Nice 1 ligi minimum. Inne emocje, swoje chłopaki, cel, młodzi swoi juniorzy. Kibiców myślę, że więcej by było. Może by dzięki temu moda na żużel wróciła jak w Lublinie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jacektorun

Tak to jest,jak się burzy solidne fundamenty i stawia zamki na piasku...Jednak jakby przeanalizować dobrze sytuację klubu z Torunia,to tak naprawdę widać że klub nie podniósł się od czasu pamiętnych baraży w 2006 roku. była forsa,był bogaty właściciel,ale tak naprawdę klub jako taki przestał istnieć...Teraz wychodzą tego efekty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.