Wątek dotyczący artykułu

Mistrzostwa Europy U-21. Krystian Bielik rozwiewa wątpliwości: Jestem wychowankiem Górnika Konin i Lecha Poznań

Jestem wychowankiem Górnika Konin. A jeśli nie Górnika Konin, to Lecha Poznań. Pana prezesa Bogusława Leśnodorskiego bardzo lubię, ale w tej sytuacji nie ma racji - mówi Krystian Bielik w reakcji na sprzeczkę byłych i obecnych prezesów Lecha i Legii.

przeczytaj cały artykuł

Wuchta

Legia kradła, kłamała; kradnie, kłamie i kraść, i kłamać będzie. A tak poza tym co to za różnica? Ważne że gościu będzie niedługo wzmocnieniem pierwszej kadry.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Sylwek Wawa

Dwóch niezbyt mądrych prezesów przypisuje sobie zasługi, a tak naprawdę, to Bielik najdłużej jest na wypożyczeniach w klubach angielskich. Bo w Arsenalu jeszcze nie zaistniał. Mam nadzieję, że to się zmieni w tym sezonie. Te niemądre wypowiedzi prezesów poruszyły jak zawsze internetowych trolli, takich jak Wuchta. Legia przedstawiła Bielikowi lepszy plan na karierę niż Lech. Dlatego Bielik podpisał kontrakt z Legią. Lech otrzymał od Legii 13 tys. euro za wyszkolenie zawodnika. Legia sprzedała Bielika do Arsenalu za 2,5 mln euro. Teraz inny przykład. Walukiewicz, który był przez kilka lat szkolony w akademii Legii, podpisał zawodowy kontrakt z Pogonią, a nie z Legią. Pogoń zapłaciła Legii za wyszkolenie Walukiewicza 15 tys. euro. Po sezonie gry Walukiewicz został sprzedany do Cagliari za 4 mln. euro. W obecnych czasach i przy obecnych przepisach, to zawodnicy i ich opiekunowie decydują gdzie chcą grać i jak rozwijać swoją karierę. Jakoś nie słyszałem żeby kibice Legii wyzywali Pogoń od złodziei.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.