Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Tomasz Gębala w PGE VIVE Kielce

Polski rozgrywający Tomasz Gębala opuścił Orlen Wisłę Płock i został nowym zawodnikiem mistrza kraju, PGE VIVE Kielce. Umowa została zawarta na 3 lata.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
John_Rambo_

Niestety dla wielu Mateusz Kus jest jedynie obiektem żartów i drwin, a dla mnie to po prostu bardzo solidny rzemieślnik. Może delikatnie wolny na nogach, jednak grający twardo i zdecydowanie. Zrobił duży postęp pod wodzą Talanta, wiadomo nigdy to nie był poziom najlepszych obrońców jak Karlsson czy Jernemyr, często się na niego narzekalo, ale fakty są takie, że z parą Chrapek i Kus wygraliśmy Ligę Mistrzów. Kus jest Mistrzem Polski, zwycięzca Ligi Mistrzów i Olimpijczykiem, tego nikt mu nie zabierze. Prawda jest taka, że Kus/Grabarczyk/Musa to byli ostatni dobrzy obrońcy z krwi i kości, czy ktoś tego chce, czy nie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mgr inż. Uthar

Po Kusie to głównie jeździli kibice z Płocka. Solidny na bardzo solidny rzemieślnik. Ktoś kto może wylecieć za dwójki a czasem może mocniej kogoś przestawić. Wydaje mi się że byłby i teraz przydatny. Szczególnie na mecze z Plockiem. Obecnie Kielce grają za miękko w obronie brakuje kogoś takiego do czarnej roboty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Ck_Handball

Zgadzam sie z Toba. Ja tam lubilem Kusa. Fakt troche wolny przez co czesto lapal dwojki na szybszych rozgrywajacych ale to wlasnie on i Chrapek wygrali LM.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.