Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Get Well - GKM: takiego zestawienia w Toruniu jeszcze nie było! (składy)

W piątek, w meczu 10. kolejki PGE Ekstraligi, Get Well Toruń podejmie MRGARDEN GKM Grudziądz. Poznaliśmy awizowane zestawienia obu drużyn.

przeczytaj cały artykuł

AveMotor

Prawidłowe ustawienie Apatora na to aby powalczyć powinno wyglądać tak :
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9.Iversen
10.J.Holder
11.Doyle
12.Kościuch
13.Ch.Holder
14.Bodganowicz
15.Kopeć
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jako że GKM Grudziądz to całkowicie inna drużyna na wyjazdach będzie okazja pokazać się z lepszej strony.Przypilnować biegu juniorskiego bo na wyjazdach Turowski to 1/4 tego co u siebie i jest szansa nawet na 5-1.
Apatory nie kłaść się przed GKMem to nie jest jakaś wybitna drużyna.
Liczę na dobry mecz i wynik 46-44 / 44-46 i aby ostatni bieg zadecydował o zwycięscy w tym "derbowym" spotkaniu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
M jak Motor

Ty jesteś za Toruniem bo liczysz, że Motor jeszcze wejdzie do play off? Ja bym nie kusił losu i wolał, żeby Toruń miał jak najmniej punktów. Nie popadajmy w hurraoptymizm po meczu z Toruniem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AveMotor

Nie napisałem że jestem za Toruniem ale że ma szanse to wygrać.
Wygrana Apatora z GKM nic nie zmieni bo do nich przyjeżdża jeszcze Sparta i ZG.
A oni muszą wygrać wszystkie trzy mecze u siebie co jest "niemożliwe".
Dobrze by zrobił Grudziądzowi zimy prysznic,szczególnie ich paru kibicom bo są bardzo butni i wynoszą przeciętną drużynę na piedestał.
Wielu z nich śmiało się z Motoru że nie mamy najmniejszych szans na Motoarenie to ja teraz w ramach wdzięczności chętnie pośmieje się z nich ewentualnej porażki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|12)
blokuj
bobek1307

Jacy butni , to Ty kolego musisz troszkę ochłonąć , fajnie walczycie w tym sezonie , i fajnie gdybyście się utrzymali ale czasami właśnie to Ciebie ponosi optymizm zwłaszcza teraz po zwycięstwie w Toruniu . Macie 7 punktów w tabeli w tym 5 na Toruniu . Na 9 meczy , dwa z Toruniem, jedno niestety z nami. Trochę ochłoń. A nasz wyjazd do Torunia będzie na pewno ciężki ale wierzę że damy radę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|0)
blokuj
AveMotor

Jeśli Chris ma robić według Ciebie 1 pkt w biegu to gdyby jechał w jakiejkolwiek innej parze to i tak przegracie.Jeśli nie dostanie roli ciągnącego ten wózek i nie wywiąże się z roli lidera zespołu to żadnych szans na wygranie nie będzie.
Moje ustawienie jest dobrze przemyślane a jeśli Ty tego nie rozumiesz to trudno.
pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|7)
blokuj
Ostrossen

Janusz jesteś i tyle. Tym składem nawet byś nie wystartował (4 zawodników krajowych). Chciałeś zabłysnąć a podległeś na podstawowej wiedzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
pawel88

"Turowski to 1/4 tego co u siebie i jest szansa nawet na 5-1"
Średnia domowa 1,067 Średnia wyjazdowa 1,000
Turowski na wyjazdach wygrał bieg młodziezowy w Lublinie, w Zielonce przywiózł Tondera, w Gorzowie pokonał po 1x Karczmarza i Bartkowiaka, w Lesznie wygrał z Kuberą.....Faktycznie 1/4.......Masz Ty pojęcie czasami o czym piszesz ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
AveMotor

Chodziło mi o średnią wyjazdową juniorów GKMu na wyjazdach która wynosi 3 pkt/mecz.Niepotrzebnie napisałem Turowski zamiast młodzież ogólnie.
Przecież muszę was trochę po prowokować,bez tego się nie obejdzie.
Nie chcę mi się teraz szukać postów użytkowników z Grudziądza którzy obśmiewali Motor przed meczem w Toruniu.Ja wiem że to było 3-4 kibiców i nie można ponosić odpowiedzialności zbiorowej ale ja właśnie do nich kieruję te prowokacje a nie do wszystkich.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
AveMotor

Na tyle jesteś początkujący aby Tobie pisać 10.Stolp 16.J.Holder ?
Przecież wiadomo że mi chodzi jak mają jechać,dlatego to skróciłem.
Wskaż jakiś mój post w którym ośmieszam się nie znając przepisów,chyba że chcesz coś napisać aby napisać bez celu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
gorzowianin z Mazowsza

U Ciebie w składzie pod 10 nie ma Stolpa, tylko jest J .Holder. Nie poprawiaj gafy którą zrobiłeś bo dowodem jest twój komentarz. Siedem "łapek" w dół o czym świadczy.

| Odpowiedz
blokuj
AveMotor

Ok niech Ci będzie co innego pomyślałem (jak mają jechać pary już z rezerwą) a nie potrzebnie napisałem ustawienie awizowane.Niech będzie że to mój błąd.
To teraz napisz coś merytorycznego odnośnie meczu.
Jak Ty to widzisz,jak powinien być ustawiony zespół.
Kto ma większe szanse , etc ... etc ...
No tak przynajmniej 6-7 zdań.
pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
gorzowianin z Mazowsza

Jestem realistą i nigdy nie próbowałem zastępować lub poprawiać trenerów klubowych, bo to nie moja rola na tym forum. Gdybym czynił to tak jak Ty, to szukał bym zatrudnienia w jednym z Klubów, może nie tylko krajowych. A widzę, że Ty marnujesz swój talent.Tylko przy tym typowaniu nie bierzesz na siebie żadnej odpowiedzialności za wynik.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
AveMotor

Dobrze,rozumiem i nie wchodzą w polemikę.
Dajmy innym dojść do głosu w tym temacie bo jestem strasznie ciekaw co w sprawie tego meczu mają do powiedzenia.Mam nadzieje że będzie tu mnóstwo słowotwórczych merytorycznych wypowiedzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Tyghlon

własnie kolego ja nie uwazam sie za Motor Lublin i kazdy pisze za siebie wiec pisz co chcesz ale po co sie wtrącasz do ich konfrontacji i zamęt robisz , teoretyzowanie i gbybanie nie jest oznaką wiedzy fachowej . GKM to wygra bo musi medal zdobyć w tym roku i kropka:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
bobek1307

dzięki , ja wam życzę 5-6 miejsce na koniec abyście się spokojnie utrzymali , a za rok może i powalczyli o coś więcej :)

| Odpowiedz
blokuj
mglexar

Tygi fajnie by było gdyby takich prawdziwych kibiców od Was było więcej! Sam Wiesz jak to jest jak troll i spółka bluzgają obelgami na Twój klub..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Tyghlon

uwierz mi że wiekszość jest taka i paru trolii których na stadionie nie widać nigdy ale zgniłe jajo w jajecznicy wystarczy jedno żeby stala sie ciężkostrawna :) pozdro Mg !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
simon68

Merytoryczne wypowiedzi :))) Jesteś zafiksowany na punkcie ustalania składów . Moje zdanie jest nie merytoryczne : od mięszania herbata nie będzie słodsza .

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.