Wątek dotyczący artykułu

EBL. "Dzika karta", spory budżet i ciekawe transfery. Głośny powrót Śląska Wrocław na salony

To ma być głośny powrót FutureNet Śląska Wrocław do Energa Basket Ligi. Klub jest w trakcie poszukiwań nowego trenera i zawodników. Zgromadzony całkiem pokaźny budżet ma pozwolić na ciekawe transfery.

przeczytaj cały artykuł

Defibrylator

Ojojoj "halo ludowa" czekam na twój protest w sprawie grania twojego klubu za publiczne pieniądze. Hmm 5-6mln to tyle co większość klubów dostaje w ciągu 4+ lat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HalaLudowa

Pamiętam, że gdy kiedyś Scheti wziął od miasta materiały propomcyjne rozdawane później na meczach w Europie, to gazety zarzuciły miastu niegospodarność. Ale teraz czasy się zmieniły i samorządy dotują zawodowy sport. Prezydent Sutryk daje na Spartę, Ślęzę itp. to szczęśliwie niech da też na Śląsk. A że daje więcej niż w innych miastach? Bo my mamy po prostu fajne miasto. Może on też już nie może bez osiemnastki wytrzymać?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Defibrylator

Zawsze ubliżałeś i wytykałeś innym klubom (głównie Anwilowi), że otrzymują dotacje od miasta a teraz nagle cacy? Kolejny przejaw twojej arcyhipokryzji :D Coraz bardziej żałosne te twoje wpisy. Dodatkowo marzy ci się mistrz EBL skoro nawet 1 ligi nie umieliście wygrać? mocno jesteś odklejony od rzeczywistości (:

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
HalaLudowa

1. Tylko Anwilowi
2. I nie "ubliżalem," tylko "wytykalem"
3. O graniu za publiczne pieniądze pisałem zawsze w kontekście braku aspiracji Anwilu do czegokolwiek więcej niż gra w PLK jednosezonowymi graczami (np. szkolenia)
3. Od ubliżania specjalista jesteś Ty i Twoi koledzy z Włocławka. Przeczytaj wpisy pod moimi postami, to się dowiesz (także wlasne sobie przypomnij)
4. Nigdy nie naśmiewałem się z konkretnej osoby, nawet z Ciebie, tej calej Agoosi albo tego Szuszacza czy jak mu tam. A pisałem tylko o wlocławskich patologiach i śmiesznościach.
5. Jedną z nich jest traktowanie Anwilu, Wloclawka i koszykówki bez najmniejszego choćby dystansu.
6. Tak latwo sporowkować można jeszce tylko kiboli Zjednoczonych Ścinawka
7. NIe zapominaj, że CPwCŚ

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
Komentarz usunięty
Tom Mie

To ja tez powytykam...
Kto mi podpowie czym byla Idea w nazwie Slaska? I jakie byly jej zwiazki z Telekomunikacja Polska SA.?
Tak nawiazujac do finansowania ze srodkow publicznych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
HalaLudowa

Centertel był wtedy sponsorem Śląska. Wcześniej np. Zepter, później np. Deichmann. Ale czy TP maczała palce w tym interesie nie wiem. Generalnie jestem przeciwy, żeby państwowe firmy (państwowi monopoliści przede wszystkim) sponsorowali sport zawodowy. Czy to Anwil, czy Śląsk (ale tu symetrii nie znajdziesz)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
dygresja

"Generalnie jestem przeciwy, żeby państwowe firmy (państwowi monopoliści przede wszystkim) sponsorowali sport zawodowy."
Biorąc pod uwagę polskie realia byłoby jak u Kononowicza.
Niestety - czy komuś się to podoba, czy nie.
Bez wdawania się w dyskusję.
Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
poncki

Nie pamiętam jak długo ale przez kilka lat Idea była sponsorem Śląska i swego czasu nazwa brzmiała Zepter Idea Śląsk. To był rok jak grał u Was Greer. Powodzenia w ekstraklasie bez względu na okoliczności dostania się do niej. Nie oceniam, bo mój klub tak samo się znalazł W tej lidze. Pozdr.

| Odpowiedz
blokuj
prawus

Mam nadzieje że to co pisze nie potraktujesz jako obraze , tylko jako dobrą rade , i mysle że bede tym wpisem wyrazicielem wielu !! Gosciu natychmiast zmien lekarza , bo ten dotychczasowy cie oszukuje !! Możesz nas zgłaszac moderatorom , blokowac , hejtowac i co tam tylko twoja wyobraznia jest w stanie wimaginowac , ale wszystkim oczu i uszu nie zablokujesz , a moderatorom radze , by zanim zablokują i wyczyszczą czyjs komentarz dotyczący twojej nader skromnej i wysublimowanej persony , w pierwszm kroku przeczytali jak to własnie ty psujesz tu atmosfere wprowadzając tylko zamet i jad nie dając od siebie krzty merytoryki !! A teraz zgłaszaj , blokuj hehtuj , ale pamietaj ,, ZADNA PRAWDA KRYTYKI SIE NIE BOI ..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
HalaLudowa

Proszę, proszę, "wyimaginować..." takie trudne słowo we wpisie kolegi "Wyraziciela wielu". Zaskoczyłeś mnie Wyrazicielu wielu bardzo pozytywnie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Defibrylator

Największa patologią tego forum jesteś ty i jeszcze raz napiszę (pewnie znowu popłaczesz się i zgłosisz), że jesteś hejterem nie prowokatorem a to zdecydowana różnica. Tak jak napisałem w poście, który usunięto: nawet twoi "koledzy" z Wrocławia zwrócili ci uwagę, że przynosisz im wstyd i żebyś się ogarnął bo zaniżasz ich poziom. Skoro Śląsk się wkupił do EBL to czemu się od razu nie wkupił do europejskich rozgrywek skoro takie macie wielkie aspiracje? :D To fakt, że ludzie naśmiewają się tylko z ciebie bo jako jedyny z Wrocławia robisz tu popelinę.

| Odpowiedz
blokuj
Marecki CS

Nie wiem czy dobrze rozumiem wszystkie Twoje komentarze, bo nie jestem jakoś szczególnie wykształcony, więc i fakultetów też żadnych nie kończyłem, ale porównujac Twoje wcześniejsze wpisy z tym co teraz przeczytałem, to nasuwa mi się tylko stwierdzenie - hipokryzja. Bez urazy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.