Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Nietypowe hobby trenera reprezentacji. Z żoną hoduje psy, które pilnowały więźniów w stalinowskich łagrach

Trener kadry Marek Cieślak wspólnie z żoną zajmuje się hodowlą czarnych terierów rosyjskich. W tej chwili ma ich siedem, a każdy z nich waży minimum 50 kilogramów. Dwa mieszkają w domu. - Wychowują się z ludźmi, tak jest lepiej - tłumaczy Cieślak.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Cz-waCKM

- Proponować z pewnością możesz ( ale kto tych propozycji wyslucha ? ) - Jak każdy jednak i wszyscy możesz do woli komentować... - Nikt jednak nie zabrania pisać o pasji zamiłowaniu i miłosci do zwierzaków a ze jest tu mowa o Marku Cieslaku to nikogo nie powinno to dziwić i "bulwersowac"... - Wiadomo bowiem kim jest jeden z najbardziej utytułowanych zawodnikow i trenerow sportu zuzlowego w Polsce... - Kiedyś pisano o lotniczym zamiłowaniu i hobby trenera Jankowskiego z Leszna... - Wcześniej o podobnych w klanie Gollobow itd... - Przypominam ze też na sportowych faktach - i też w dziale sportowym - Zuzel ... - Tylko wtedy , nikt tym nie był tak dziwnie - "zbulwersowany" :) :) :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wawi L

Czy ty czytałeś co ja napisałem? Tak samo jak ty a może bardziej szanuję Cieślaka i jego pasje. Ale to trochę jakby pisać o biuście Angeliny Jolie, ponieważ ona ogląda żużel. Dlatego zaproponowałem inny dział dla takich pudelkowych informacji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Wawi L

Poszczekać to może sobie Ratlerek a nie latlerek - miłośniku zwierząt ... muczących. Pięknie się zaorałeś haha beka trwa

| Odpowiedz
blokuj
Cz-waCKM

- Dla mnie taki wlasnie jesteś szczekacz - " ratlerek pinczer miniaturowy " zwykła literowka :) - Teoretyku-erotomanie-gawedziarzu-marzycielu , wielbicielu kobiecych biustow z pism dla dorosłych... :) bua ha ha ha ha ha beka z ciebie nadal trwa... :)

| Odpowiedz
blokuj
Wawi L

Widzę, że się rozkręcasz, ale po co te nerwy? Ja ten ..hmmm.. dialog z tobą traktuje rozrywkowo a ty się podniecasz, więc uważaj byś nie popuścił, matka majtochy będzie musiała prać .. a teraz sio z kotem na podwórko!! :D

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.