Wątek dotyczący artykułu

Trzeci transfer Energi AZS-u Koszalin. Sprowadzono utalentowaną bramkarkę

Do Izabeli Prudzienicy oraz Aleksandry Sach dołączy trzecia bramkarka. Działacze Energi AZS-u Koszalin sprowadzili młodziutką Natalię Filończuk.

przeczytaj cały artykuł


Mistrz z Lublina

Ja nie wiem co wy tak przywiązujecie się do tej kwoty 1,4 miliona. W Lublinie budżet to 3,6 mln, a jak oficjalnie mówią i piszą poniżej 60% tej kwoty idzie na wynagrodzenie. Biorąc pod uwagę liczbę darmozjadów w klubie (a większość w funkcjach dyrektorskich, prezesowskich +rada nadzorcza) jaka część z tych 60% ogólnego budżetu idzie na pensje zawodniczek? to jest całe sedno, co z tego że budżet ktoś będzie miał na poziomie 1,4 mln, jak trzeba będzie wydać na halę, opłatę wyjazdów oraz wynagrodzenie córki wójta czy radnego pełniącego jakąś symboliczną rolę w klubie. My w Lublinie mamy Daniewską, którą tatuś radny wrzucił w wir biznesu za miejskie pieniądze

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grzymisław

Fajnie, że w Lublinie jest taki prawdziwszy budżet, ale w przypadku dołu tabeli ta minimalna kwota stanowić musi istotny wzrost w stosunku do tego, co było w latach poprzednich, czego konsekwencją powinno być wzmacnianie się drużyn, a nie w najlepszym wypadku utrzymanie status quo pod względem siły pierwszego składu i nadal bieda żeby uzbierać 16 piłkarek nadających się chociaż do dolnej połowy Superligi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.