Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Szczere słowa Michała Gruchalskiego. "Jeszcze jeden taki mecz i będzie kaplica"

- W tej chwili jesteśmy poza play-offami - stwierdził Michał Gruchalski. Zawodnik forBET Włókniarza Częstochowa jest przybity obecną formą zespołu i ma też sporo pretensji względem samego siebie.

przeczytaj cały artykuł


Cz-waCKM

- Myślę ze Wlokniarz niestety ma już po sezonie i Madsen z juniorami nic więcej nie zrobia... - Mecz z Unia Leszno bedzie niestert tylko tego przykładem i zarazem potwierdzeniem... - Teraz skupić się trzeba , aby wygrywać u siebie i nie wyladowac w barazach bo każdy zespół będzie zbierał punkty i bonusy... - W przyszłym sezonie ostre zmiany w składzie ! - Pewnie zarząd , prezes i trener mają tego swiadomosc by nie dac się omamic pieknym obietnicom i gadka - "komandosa" Zagara i tych dwóch cały czas szukających ustawień - "koni toruńskich"...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Angrift

Pogonic te torunskie konie,a kysz,paszly z kaplicy do domowej radiostacji.Nie pomogly im egzorcyzmy Trenera Tysiąclecia to z nich nic nie będzie.Jeszcze tylko sprowadzić z Torunia Rune Holte i lawka rezerwowych nie będzie pusta.A konie do piekla….

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.