Wątek dotyczący posta na blogu

Antysiódemka dziewiątej kolejki PGE Ekstraligi

Apator Toruń Fan

Tym razem znowu trafiła się kolejka, w której "grono zainteresowanych" jest szersze niż liczba miejsc w antysiódemce. Miałem z kogo wybierać. I wybrałem. A więc zaczynamy! 1. Brady Kurtz - Unia Leszno (drugi raz w antysiódemce) - Australijczyk w tym sezonie spisuje się naprawdę bardzo słabo. Jednak (…)

przeczytaj cały artykuł

Maciek Adamek

Dodatkowym frajerem kolejki jest dla mnie Wiktor Trofimow - skutecznie blokował w swoim biegu mikkela mikkelsena i mało go nie skasował.
A co do siódemki to ja bym osobiście dał spokój Igorowi w tej kolejce na rzecz Przemka Liszki. też 3x0 a potencjał znacznie większy. Do siódemki mógł się też załapać Robert ponieważ jego występ był no nie za dobry.
Ale i tak za tę siódemke szanuje

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
getwellfan

Ok, ale czym jest liga, a czym DMPJ?
Jeśli chodzi o Lamberta, to w "gronie zainteresowań" oczywiście był, ale w kolejce numer 9 konkurencja była ogromna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.