Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Get Well - GKM: Adam Kruzyński znowu zamieszał. Tym razem nie będzie bałaganu (taktyka)

- Dobrze, że Get Well jedzie tym razem bez Holty. To wyjdzie drużynie na dobre. O wygraną z GKM-em będzie jednak bardzo trudno, bo torunianie mają tylko w składzie jednego pewniaka - mówi przed meczem na Motoarenie Sławomir Kryjom.

przeczytaj cały artykuł

kibic43

...eksperci skazali Toruń na 1 ligę. Zobaczymy kto po ostatniej kolejce ligowej będzie w tej 1 lidze. Jestem ciekawy jakie będą mieli miny ci którzy zerkną w tabelę, a tam na 8 miejscu nie będzie Apatora!
Trzymajcie gaz! Walczymy do końca!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rammsteinfan

Hmmm... Nie wiem, kto będzie na koniec sezonu na ostatnim miejscu w tabeli ekstraligi. Muszę jednak z Tobą się zgodzić - na pewno nie będzie tam Apatora. Tylko, czy jeśli będzie tam Get Well, to też będzie to wizja zgodna z Twoimi wyobrażeniami? :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic43

Zobaczymy dzisiaj po 22 jak będzie przedstawiała się sytuacja w ligowej tabeli PGE EL. Wtedy będziemy mogli porozmawiać o "wyobrażeniach"
Przypomnij mi tylko proszę ile medali DMP ma na swoim kącie klub z Grudziądza?
Pozdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
rammsteinfan

Nie wiem po co aż tak drążyć historię innych klubów, podczas gdy temat dotyczy Torunia i wydarzeń aktualnych. Ale ok, odpowiadając na Twoje pytanie - jeden, brązowy, zdobyty w inauguracyjnym sezonie polskich rozgrywek o DMP. Mam Cię spytać jaką lokatę uzyskał wówczas Toruń? :D

Historia historią, a dzień dzisiejszy dniem dzisiejszym. Sam jestem ciekaw jak ułoży się dzisiejszy mecz. Dziś wieczorem coś tam więcej będziemy wiedzieć na temat wyglądu tabeli końcowej, ale jeszcze parę kolejek zostanie i trochę będzie mogło się zmienić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Wawi L

A jakie znaczenie ma ilość medali? Liczy się Tu i Teraz. Jakie znaczenie ma historia do teraźniejszości i przyszłości. Czy zasługi maja promować?
Może być tak, że przez najbliższe 5-10-15 lat Toruń nie wejdzie do EL a np. ileś tam lat pod rząd takie kluby jak Lublin, Grudziądz czy Krosno (to oczywiście przykłady) zaczną górować w Polskim żużlu. To jest sport, jeden przegrywa, drugi wygrywa - na tym to polega.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
przemtrtr

Wierzę do końca ale patrząc realnie szanse są minimalne wręcz bliskie zeru. Strata jest za duża. Realna szansa Torunia to 6 pkt. Nic nam to nie daje. Nie trzeba być ekspertem żeby to zauwazyć. Wystarczy spojrzeć w terminarz Torunia, Lublina i Gorzowa a takze na formę naszych zawodnikow.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
kibic43

Te 6 pkt o których piszesz właśnie daje nam szanse na baraże. Zakładając, że Stal Gorzów przegra wszystkie mecze (terminarz spotkań ma dość ciekawy)pozostanie w tabeli z 8 pkt. Nasze 3+6 daje nam 9. Prosta matematyka. Zgadzam się, że sytuacja jest nie do pozazdroszczenia ale...kto wie może wszystko poukłada się po naszej myśli i pojedziemy w barażach. Szkoda tylko meczu z Motorem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.