Dyskusja

HDZapora

Tym Historycznym zwycięstwem GKM udowodnił ,ze zasługuje na PO.
Zaś w sloganie " Apator nigdy ni spadnie" jest 100% prawdy Klub z Torunia jako Apator nigdy nie spadł, ale Apatorem nie jest juz x lat Nic nie twa wicznie.
Acha. Jeszcze ku przypomnieniu 56 sezonów nieprzerwanie w najwyzszej klasie rozgrywkowej przejechała POLONIA B.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

Jeśli się nie mylę, to Unia Leszno nigdy nie posiłkowała się żużlowcami z zewnątrz. Wyjątkiem był J.Krzystyniak. W Toruniu zaś pojawiali się kolesie typu Słowiński, Kniaź, Marcinkowski, Miedziński czy Śniegowski. Możemy innych potępiać, ale pamiętajmy, że sami bez "grzecha" nie byliśmy. Na pewno o tym wiesz...Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
czerwiec74

chodziło Mi Bartek o Polonię Bydgoszcz :-) nie widziałem komu odpisuję a zmyliło Mnie te 56 lat :-)) sory Mój błąd :-)
Pozd
PS. grzeszki to ma każdy tylko nie każdy te grzeszki widzi :-)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Big Lebowski

Jak widzisz Brachu, nie tylko my po linii gwardyjskiej się wzmacnialiśmy. Linia "nie gwardyjska" też była swego czasu na tak zwanym czasie. He, he. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.