Dyskusja

ֆzαкαlucћ jcnm

przejdź na stronę użytkownika

RaFanka

Cześć! Wiem, że wam nie po drodze z Potterem, ale może zatęskniłeś za typowaniem meczów kobit? Zapraszam na typerka wimblowego, który razem prowadzimy!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ jcnm

Kurde kusi....dzisiaj mi mało uszy nie odmarzły na tych 35 stopniach w cieniu ;D
To gdzie ja niby miałbym oddawać typki swoje, mógłbym tutaj Tobie jako odpowiedź?
Napięty tydzień teraz mam, a codziennie trza czuwać pewnie, bo tak szablony będą :]

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaFanka

Czyli tu jest pies pogrzebany... Ja to zawsze kijem w mrowisko! Bez sensu typki gdzieś u mnie. Zresztą w tej zabawie też idzie o to, że można sobie pokomentować i takie tam o sukienkach! Same typki to mało! Same problemy z tymi chłopami, no słowo daję!
ps. Czapka ma atesty i przeszła badania przewiewności. Strzymiesz! ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
ֆzαкαlucћ jcnm

Nie nic nie jest pogrzebane spoko luuuzik, tylko nie wiem, czy Porter mnie dalej nie blokuje.... a wiem, że na pewno by się ucieszył gdybym ja tam był aktywny ;))
Szkoda, że Motylek i Harry cisza, moje ulubione kompany tenisowe i nie tylko...

| Odpowiedz
blokuj
RaFanka

Harry był na moment, ale to tylko na komentarz, Jasiek nieczynny nie wiadomo na jak długo znowu (boję się, że już na stałe), a u Motylka to nie wiem co... Upały przegrzały skrzydełka.
Już nie wnikam w wasze spory, bo wiem, że bywa ogniście! Ze swojej strony jako współprowadząca mogę powiedzieć, że typerek to ZABAWA i ja tylko tak to traktuję. Dlatego fajnie, jak się tam nie rozgrywają dramy, nawet jak powodują "ruch w interesie". Ot po prostu tenis, fh, bh, sukienki i łysiejące czerepy!
ps. Jak myślisz, która runda dla Rafy? Ja jestem pesymistycznie nastawiona. 2 mecze.

| Odpowiedz
blokuj
ֆzαкαlucћ jcnm

Typerek to takie Igrzyska, na ten czas(przynajmniej ja) potrafię zapomnieć o sporach. Będąc gospodarzem AO starałem się ściągnąć jak najwięcej osób, ulubieńcom i tym, z którymi nie darzę się sympatią liczyłem punkty tak samo i starałem się równo traktować, nie okazywać antypatii! Z Waszą pomocą udało mi się ściągnąć ponad 30 osób i każda osoba typująca u mnie, cieszyła mnie jednakowo:) Niektórym nie podobało się to, ale mi się podobało...nawet jesli były zgrzyty i dramy ;)
Rafa oczywiście zgarnie kolejnego szlema, na pastwisku tym razem ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
RaFanka

Typerek jest chwilowo w dzierżawie, nie wiem co mamy w umowie, ale mogę zapytać!
Też sobie myślę, że im więcej, tym lepiej, nawet jak w Miami było 28 osób i liczenie mi nie szło ;) Największe spory to i tak zawsze są o to czy jest się o co spierać ;)
Rafa z pucharem?! Nie możesz jednak ubierać mojej czapki... Za dużo słońca!

| Odpowiedz
blokuj
ֆzαкαlucћ jcnm

Motylek...napisałem długiego posta, a oni mi mówią, że link próbuję wstawić, już się łudziłem, że wszystko gra na syfach ;)
Wpadaj sprawdzać, tylko nie krzycz na mnie, bo szału ni ma ;]
Motylku solidarnie z Tobą zapierrrr......milusiego:)*

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.