Wątek dotyczący artykułu

Żużlowa niedziela: Czekając na fajerwerki w Lublinie. Sparta znów rozgromi rywala?

Cztery mecze odbędą się w niedzielę na polskich torach. Aura sprzyja, nic, tylko się ścigać. We Wrocławiu i Poznaniu łatwo wskazać faworytów, w Gdańsku marzą o bonusie. Dużą dawkę emocji powinno dostarczyć wieczorne starcie w Lublinie.

przeczytaj cały artykuł

gorzowianin z Mazowsza

Może krótko o sytuacji drugiego lubuskiego klubu. Spojrzałem na pozostałe mecze drużyn. Wynika z nich, że przegrana zielonogórskiej drużyny w Lublinie praktycznie eliminuje tą drużynę z play offów. Włókniarz ma łatwiejszy terminarz i nawet po przegranej w Gorzowie ma do zdobycia 6 punktów i wyprzedzi Zieloną Górę. Grudziądz to play offy ma zapewnione. Więc Falubaz pojedzie w Lublinie o "życie".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz 1946

Nasz ostatni mecz na Jancarzu będzie miał nie lada smaczek :)
Jeśli Włókniarz zrobi swoje wcześniej, 7 pkt. z Apatorem, Motorem (bonus) i GKM...
To Staleczka może "wyrzucić" Falubaz z PO...
Pzdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AveMotor

Gdyby nawet dziś ZG przegrała to ma i tak 16 pkt gwarantowane.
Obecnie 10pkt + Gorzów (d) 3pkt + Toruń (w) 3 pkt = 16 pkt.
I w zanadrzu wyjazd do Grudziądza i Sparta (d)
Grudziądz ma dwa wyjazdy za 0 pkt i ZG w domu a na koniec Motor dom.
Falubazom wystarczyłby remis w Grudziądzu i 18 pkt na koniec mają lub wygrana u siebie ze Spartą.
Nawet gdyby w ostatniej kolejce GKM wygrał z Motorem za 3pkt co będzie ciężkie bo koziołki jadą na Hallera po 3 pkt to Grudziądz skończyłby RZ z dorobkiem 17 pkt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
darkavenger

Motor do Grudziądza po 3 pkunty hmmm dobre sobie. Wyjedziecie bez żadnego, Nawet bonusa nie obronicie. A co do wyjazdów GKM za 0 punktów to się możesz zdziwić. We Wrocławiu wystarczy 41 pkt i jest bonus. W Częstochowie ostatnie 2 lata było remisowo, a Częstochowa była wówczas dużo mocniejsza.I więcej pokory, sport jest nieprzewidywalny a gwarantowane to są śmierć i podatki.

| Odpowiedz
blokuj
AveMotor

W najsłabszym Toruniu wygrana ledwo co (nawet w ostatnim biegu Apator jechał przez moment na 4-2).Wyjazd do słabego Lublina gdzie juniorzy Motoru jechali po 5 biegów 49-41.Wyjazd do słabej Stali G 51-39.
Więcej pokory?Pierwsze Twoje dwa zdania = pokora ;)
A my swoje .... Do Grudziądza po zwycięstwo - Tylko Motor !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Hagon

I to pisze jeden z większych troli lubelskich...:-D leżę. Prześledź najpierw swoją radosną twórczość chłopca zgilem pod nosem A potem o ego i trolowaniu pisz ;-) powodzenia dzisiaj z Myszowatymi!

| Odpowiedz
blokuj
Kim Un Yest

Gdybys dokladniej sledzil moja dzialalnosc to wiedzialbys dlaczego i do czego/kogo troluje. Ale ci sie nie chce, cos ci sie wydaje i komentujesz. Kazda akcja ma swoje zrodlo, dzieki za zyczenia na dzis ;)

| Odpowiedz
blokuj
Hagon

Właśnie ten gil pod nosem jest źródłem twojego trolowania nic innego tylko mi nie pisz że "zawsze ktoś sprowokował" bo to śmieszne A jeśli chodzi o śledzenie to jestem w wielu tematach i wątkach do których nie masz dostępu bo nie wiesz że istnieją;-) jakoś w twoim przypadku rzuca się w oko tylko trolowanie i wojenki z rybnickim trolami . I żeby nie było urodziłem się w Świdniku:-)

| Odpowiedz
blokuj
Kim Un Yest

Czyli nie sledzisz zupelnie tego w czym rzecz, walczylem z gorzowskimi trolami, rybniccy to tylko przy okazji ich wycieczek w nasza strone. Co do innych watkow to udzielam sie na nich i nawet o tym nie masz pojecia. Gil pod nosem? bedziesz dzis na meczu, chcesz mnie poznac?? Jestem do uslug, wiele Ci wyjasnie. P.S. Widze ze Ty z Rybnika.... jak zamkniesz jadaczki trolom typu ,,kozie bobki" itp. to wtedy mozesz udzielac rad co do trollingu i jego zrodel, adieu Monsieur ;))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Hagon

Nie dam rady dojechać do Lbn na mecz;-D a trolom z Rybnika nie mam zamiaru zamykać bo to nie ma sensu( nie zaczepia sie...no wiesz) a dokąd będziesz uczestniczył w wojenkach dotąd będziesz takim samym trollem i ...no wiesz -jak oni. Także wciągaj gila i na Aleje się szykuj:)

| Odpowiedz
blokuj
Hagon

Co drugi tekst :-) "mało wiesz w nogach śpisz " Tak mam coś tym gilem. Zawsze trolom z gilami tak pisze... nikomu innemu uwierz mi ;-) ok miłego popołudnia żeby nie było że jestem nikulturalny: -D

| Odpowiedz
blokuj
beejay

Za to ego kolegi AveMotor zmalało? :) Porównywanie sił na podstawie meczu z Toruniem, zwycięstwo Lublina w Grudziądzu, gdzie Unia Leszno zremisowała? No faktycznie :) W Grudziądzu dostaniemy pewnie wyżej niż w Lesznie :P :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Kim Un Yest

Tylko ten koles z Grudziadza napisal swoj post z taka doza pewnosci jakbysmy mieli jechac tam na sciecie... Nevermind, trzymajcie dwa miejsca na stadionie ;))

| Odpowiedz
blokuj
darkavenger

Wrocław bez Tajskiego rozjechał was na własnym torze, nic dodać nic ująć. A jeśli chodzi o mecz zToruniem to jaka wygrana z trudem. Całym mecz GKM prowadził od początku do końca, a w ostatnim biegu to nie wiem gdzie widzialeś to 4 do 2, okulista się kłania. Poza tym w waszym meczu z Toruniem, gdyby nie dwa byki sędziego wynik byłby 43-47, więc również na styku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.