Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Speed Car Motor - Stelmet Falubaz: Oddech ulgi menedżera Skórnickiego. On i Falubaz zostają w grze (relacja)

Adam Skórnicki uratował posadę, a Falubaz dzięki wygranej w Lublinie jest bliżej play-off niż Włókniarz. Kropkę nad i postawił Patryk Dudek, ale cichym bohaterem gości okazał się Michael Jepsen Jesnen. To on wygrał kluczowy bieg.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
KATO-OSTAFA NIE CZYTAM

Ryczel nadrabia charyzmą bo co mu zostało? Ale mógłby się trochę podciągnąc...Nicki jak to Nicki i lepiej, zeby sie nie zmieniał, tylko trzeba go izolowac na ile to mozliwe, czyli jazda z juniorem...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

Czyli juniora ma wprowadzać w płot jak Dudka w 13-tym biegu z Lesznem? Słaba to prognoza. On się nie nadaję do wspólnoty. Piotruch też jest indywidualistą ale zawsze chociaż spojrzy w bok. Pzdr!

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Alain

Cześć. No to co ma Falubaz zrobić? Nicki rozstawia wszystkich bez patrzenia na kolor kasku, wiec lepiej niech wozi takiego Pawliczaka lub innego Tondera. Dla mnie interes Falubazu jest ZAWSZE na pierwszym miejscu i dlatego jestem pewien, że optymalne numery dla Nickiego to 5 i 13.

| Odpowiedz
blokuj
Big Lebowski

Może faktycznie lepiej jak będzie woził po bandzie Pawiczaka , niż Jensena? Ja tego nie wiem. Zwróciłem tylko uwagę na mankament Waszej drużyny. Może moja uwaga jest mało sensowna i interesowna? Zrobiłem to w dobrej intencji. Pzdr!

| Odpowiedz
blokuj
Alain

Ale ja wiem. Zamykanie drogi Jensenowi, Dudkowi lub Protasowi przyniesie więcej strat niż powiezienie juniorów. Mankament? Jeśli na przykład w Grudziądzu Nicki (nawet po wywiezieniu trzy razy naszego juniora!) przywiezie trzy trójki to ja i tak będę bardzo zadowolony.

| Odpowiedz
blokuj
Big Lebowski

W Lublinie zrobił swoje. Mimo to uważam, że to nie nadający się do zgranej i fajnej drużyny. To tylko moje zdanie. Fajni ludzie i co za tym idzie fajna atmosfera zawsze będzie budowała wynik. Nicki jest niestety tego zaprzeczeniem. Mimo wszystko zawsze Wam Falusy będę życzył wszystkiego dobrego. Pzdr!

| Odpowiedz
blokuj
Alain

Ale nieładnie nas nazwałeś. Jak się to będzie powtarzać to chyba się poskarżę Twojemu przyjacielowi. Ha! Ha! Ha! Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
jotefiks

Ale brak wykorzystania potencjału drużyny jako całość. MJJ musi jechać z wewnętrznych bo inaczej nie daje rady. Vaculik genialnie się sprawdza na doparowego. Szczególnie na wyjazdach. Dudek rośnie w siłę i może jechać ze słabymi juniorami, żeby ratować wynik. No i skład 13 biegu to poezja. Trzeba patrzeć na całość wyniku.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.