Wątek dotyczący artykułu

Żużel. PGE Ekstraliga Mocne słowa Ziółkowskiego. Tor nie był kwadratowy czy trójkątny. Tor nie odpowie

Jacek Ziółkowski bez ogródek odpowiedział pytanie o przygotowanie lubelskiego toru. Menedżer Speed Car Motoru nie krył irytacji tłumaczenia słabszej postawy niektórych zawodników torem. - Ponarzekać na tor można, bo tor nie odpowie – mówił.

przeczytaj cały artykuł


motor8995

Panie Ziółkowski,można było osiągnąć lepszy wynik,już w 9 biegu nie wiem czemu jechał AJ??przecież już po 2 jego startach widać było,że jest wolny i nic w kolejnym nie zrobi,mógł jechać Lambert,dlaczego D.Lampart nie był zastępowany od początku przez Lamberta?Przecież każdy wie,że w Lublinie sobie nie radzi,kto wie jaki byłby wynik gdyby nie błędy taktyczne??a tak zmarnowane 5 startów(Jonsson,Lampart:11000-tylko 2 pkt),potencjał nr 15 i 16 w pełni niewykorzystany.Po sezonie należy pożegnać się z Dawidem i Jonssonem-to nie są zawodnicy na extraligę,za AJ pozyskać Doyla,za Dawida Zengi lub Kevlar.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
smok

Dawid w tej ekipę jeszcze bardzo się przyda. Ma bardzo dobry wpływ na młodszego brata i nie widzę sensu wymieniać kewlar na kewlar. Poza tym potrafi coś uszczknąć w meczu, a to jest ważne w kontekście braku wartościowych polskich seniorów.
Co do Jonssona święta racja. Ekstraliga już nie dla niego. Doyle byłby fantastyczną opcją.
Pozdro.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.