Wątek dotyczący artykułu

F1: Grand Prix Austrii. Wygrani i przegrani. Max Verstappen dał popis jazdy. Nic nie broni Roberta Kubicy

Max Verstappen dał popis jazdy w Grand Prix Austrii. Jego postawa to dowód na to, że F1 potrzebuje więcej tak szalenie jeżdżących kierowców. Trudno za to znaleźć pozytywy w ostatnim występie Roberta Kubicy. To był jeden z gorszych wyścigów Polaka.

przeczytaj cały artykuł

zenekniewesoły

Pisałem przed wyścigiem w Austrii, że Roberto będzie 4 kółka do tyłu. Wyszły 3 duble, można więc uznać ten wyścig za sukces kierowcy. Był ostatni ale dojechał - dla polskich entuzjastów Wiliamsa liczy się udział a nie wynik. W zasadzie wszystko mi jedno, niech sobie pojeździ - pod jednym wszak warunkiem - niech jeździ jako pay- driver za swoje pieniądze a nie z budżetu naszego niezbyt bogatego kraju. W Polsce są miliarderzy i gdyby reklamowanie się w F1 było dobrym interesem to chętnie wyłożyliby kasę - ale chętnych brak i to coś znaczy!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jck

Zenku informuję cię że nie jeździ za pieniądze budżetu. Nie jeździ za twoje pieniądze ani za nasze... (nie ma żadnych naszych... to nie socjalizm)
Wiem że to wysiłek intelektualny znacznie przekraczający twoje możliwośći ale przyjmij za dobrą monetę to co napisałem na początku.
Powiem więcej, firma już dawno zarobiła na tej inwestycji i zarobi znacznie więcej jeszcze w roku następnym. WIęc nie denerwuj się i spij spokojnie abyś miał siłę do nauki by nie kmpromitować się brakiem wiedzy ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ewa Hausner

Nie jezdzi za pieniadze z budzetu. Orlen to spolka gdzie skarb Panstwa ma tylko 27% udzialow :) Zaplacili za reklame firmy i wydane na to pieniadze zwroca sie i to z nawiazka. Biorac pod uwage koszty produkcji krotkiej reklamy w polskiej telewizji, 100 milionow wydane na ten cel, to przyslowiowy pikus :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.