Wątek dotyczący artykułu

Liga Narodów Kobiet. Nie będzie półfinału. Polska przegrała z Brazylią

Reprezentacja Polski nie zdołała po raz drugi w tegorocznych rozgrywkach Ligi Narodów Kobiet pokonać Brazylii (2:3). Oznacza to, że kadra Jacka Nawrockiego nie zagra w półfinale.

przeczytaj cały artykuł


Komentarz usunięty
Olwap

Żenady? A na co pan liczył? 2-3 lata temu mogliśmy tylko pomarzyć o nawiązaniu wyrównanej walki w F6. Taki mamy materiał i tyle. Ja tam jestem zadowolony, dziewczyny grają jak umieją najlepiej - a że trochę brakuje do topu? No cóż, takie życie, nie można mieć wszystkiego. Takie mamy realia polskiej żeńskiej, LSK to brud smród i ubóstwo, kadra kilka lat temu dostawała baty od każdego jak leci. Teraz jest znacznie lepiej a co więcej jest nadzieja na przyszłość bo takie Smarzek i Stysiak to wciąż młode siatkarki z dużymi perspektywami rozwoju. Stysiak musi nauczyć się przyjmować, do tego trzeba znaleźć drugą przyjmującą która będzie umiała dobrze przyjmować i za kilka lat możemy mieć całkiem sensowną drużynę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.