Wątek dotyczący artykułu

F1. Jarosław Wierczuk: Rosnąca frustracja Roberta Kubicy. Polak popełnił błąd przy negocjacjach (komentarz)

Dużo się mówi ostatnio o nerwowej reakcji Roberta Kubicy po kolejnym nieudanym wyścigu F1. Ciągle jesteśmy świadkami dyskusji o tym, czy Polak dysponuje takim samym sprzętem jak George Russell, a można to było załatwić zapisami w kontrakcie.

przeczytaj cały artykuł

gizmo1967

Prawda jest taka, że dla Williamsa agonia się pogłębia tutaj i Hamilton by nie pomógł czy tak wychwalany Verstapen po ostatnim wyścigu. Bez odpowiednich pieniędzy i sztabu ludzi zmiany jakie zachodzą w bolidzie są minimalne. O ile na starcie sezonu Williams był w tyle to po poprawkach innych zespołów w trakcie sezonu jest jeszcze dalej. Samo wejście Orlenu do F! wcale nie jest złym posunięciem a raczej korzyścią dla koncernu. Robert jest świetnym kierowcą i nie boję się stwierdzić, że w obecnej stawce jest jednym z 5 najlepszych. Bolid Williamsa to farsa dlatego Robert i Orlen powinni skoncentrować się na poszukaniu miejsca gdzie indziej. Ja wiem ,że jest wielu młodych zdolnych w stawce, ale Kubica zapewnia to coś czego inni nie mają. Podejrzewam ,że kierunek Haas nie był by złym wyborem. Może warto spróbować. Williams jeżeli się podniesie to potrwa to 3 lata ale równie dobrze może zatonąć jak Titanic dla Roberta to żadna perspektywa zrobił już tak wiele ,żeby wrócić do F1 i powinien mieć szansę pokazać i udowodnić wszystkim , że jest nieprzeciętnym kierowcą

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ThorinS

Hamilton... Będąc w mclarenie gdy wygrał swój pierwszy wyścig ktoś z F1 (już nie pamiętam osoby, były mistrz świata nie wiem czy niki Lauda) powiedział że gdyby Kubica dysponował takim samym sprzętem co Hamilton, zjadlby go na pięciu okrążeniach. Wtedy Robert startował w Bmw Sauber... Więc nie zachwyca się nad tym Hamiltonem, bo naprawdę nie ma czym. Dla mnie najlepsi kierowcy jacy jeździli to Schumacher, Senna i.. Alonso. Kariera Vettela też potoczyło się lepiej jak Kubicy gdyz trafił w tamtym okresie do red Bull który wygrał klasyfikację konstruktorów... Co nie znaczy że się z tobą nie zgadzam, z tym tylko że przedstawiles kierowców którzy mają więcej farta w wyścigach jak inni kierowcy. Kubica miał szansę być najlepszy i ja niestety przegrał. Teraz po tak długiej przerwie to nie ten sam kierowca (kibicuje mu całym sercem) gdyz tak długi okres bez startów spowodowało spadek jego wartości. Dajmy na to piłkarza który nie pogra rok i już ma problem z powrotem do swej formy, a co dopiero kilka lat..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Leonidas spod Termopil 1

nie dość ze cytujesz bzdury to jeszcze nie wiesz kto był ich autorem. to są puste słowa, niesprawdzalne. A może to powiedział twój sołtys z Pipidowa małego? Jak udowodni z ejest nieprzeciętnym kierowcą to osiagnie poziom Russela, trochę mało jak na F1.

| Odpowiedz
blokuj
obiektywny

"Teraz po tak długiej przerwie to nie ten sam kierowca (kibicuje mu całym sercem) gdyz tak długi okres bez startów spowodowało spadek jego wartości." I do tego inwalida z jedną sprawną ręką!
"Dajmy na to piłkarza który nie pogra rok i już ma problem z powrotem do swej formy," I np. z kontuzją kolana!

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.