Wątek dotyczący artykułu

Żużel. PGG ROW - Car Gwarant Start: wóz albo przewóz. Ostatnie szanse Bewleya i Kudriaszowa (klucze)

Daniel Bewley i Andriej Kudriaszow. To w ich rękach leżą klucze do sukcesu w meczu PGG ROW Rybnik - Car Gwarant Start Gniezno. Jeśli zawalą nie będą już raczej brani pod uwagę przy ustalaniu składów przez swoje drużyny do końca sezonu.

przeczytaj cały artykuł

Hagon

Na czyją teraz zaczepkę odpowiedziałeś Gilu? :-D Przecież teraz nikt Cię nie sprowokował...co jasno pokazuje jakim jesteś trollem:-) Miłego dnia łajzo z gilem pod nosem:-D (pamiętaj że nie każdemu tak słodze Gilu)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Kim Un Yest

To juz wyniku nie mozna obstawic gilu? Cos taki ciety gilu? Ugryzlo cie cos gilu? Nie kzademu tak odpisuje gilu...to byl ostatni raz gilu, pouczaj swoich gilu ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Goa78

Chciałbym żeby mój RoW wygrał w niedzielę z Gnieznem.Patrząc na skład z Danielem mam lekkie obawy.Lecz słyszałem że Nick Morris w meczu z Lokomotivem szalał i to daje nadzieję na dobry wynik.Oby cało i zdrowo do play-off-ów a tam cyrk od nowa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.