Wątek dotyczący artykułu

Copa America 2019. Argentyna - Chile. Lionel Messi oskarża: Wszystko jest ustawione pod Brazylię

Leo Messi nie bał się użyć mocnych słów po meczu Argentyny z Chile (2:1). - Nie wziąłem udziału w ceremonii wręczania medali, bo nie chcę być częścią korupcji. Wszystko jest ustawione pod Brazylię - powiedział kapitan Albicelestes.

przeczytaj cały artykuł

Sylwek Wawa

Pytasz kiedy? To zobacz powtórki goli z meczu rewanżowego z PSG. Jak to się wtedy nazywało? Remontada? To była marmolada w wykonaniu sędziego. Wtedy to dopiero była korupcja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sylwek Wawa

Ja za to oglądałem dwa karne po ewidentnych oszustwach Neymara i Suareza. Szczególnie ten karny za niby faul na Suarezie to było kuriozum.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bob Shakalaka

Możesz sobie uważać. IMO obydwa karne jak najbardziej zasadne. Zobacz sobie sytuację z Suarezem od strony sędziego liniowego który zgłosił głównemu faul. Tyle że media katowały powtórki z .upy strony gdzie nic nie było widać. Z Neymarem w ogóle nie wiem o co chodzi Biegł, obrońca wpakował mu się pod nogi, spowodował upadek - karny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.