Wątek dotyczący artykułu

Copa America 2019. Argentyna - Chile. Lionel Messi oskarża: Wszystko jest ustawione pod Brazylię

Leo Messi nie bał się użyć mocnych słów po meczu Argentyny z Chile (2:1). - Nie wziąłem udziału w ceremonii wręczania medali, bo nie chcę być częścią korupcji. Wszystko jest ustawione pod Brazylię - powiedział kapitan Albicelestes.

przeczytaj cały artykuł

Marek Ma

Szkoda za nie krzyczał o korupcji jak dani alvesz udawał faule burak i karakan który nic nigdy nie osiągnął w kadrze i nic już nie osiągnie buc

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bob Shakalaka

No skoro srebro w MŚ to takie nic i złoto olimpijskie także, to można powiedzieć że w sumie polska kadra w całej swojej historii osiągnęła porównywalny wynik z NIC Messiego :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sylwek Wawa

To nie sam Messi osiągnął te sukcesy. Jego wyczyny w kadrze wypadają blado przy Diego Maradonie. Maradona poprowadził Argentynę do MŚ w Meksyku i do drugiego miejsca 4 lata później. We Włoszech to Maradona i bramkarz Goycochea wciągnęli Argentynę do finału. Nigdy nie kibicowałem Argentynie, a po haniebnym wyczynie Maradony w meczu z Anglią straciłem dla nich cały szacunek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Bob Shakalaka

Przecież nie napisałem że sam Messi. Tylko polemizowałem ze stwierdzeniem że nic nie osiągnął. Złoto olimpijskie, vice mistrzostwo świata, w COPA przynajmniej dwa drugie i teraz trzecie miejsce. Rekord w ilości bramek strzelonych dla Argentyny (tej samej dla której grali Maradona, Kempes czy Batistuta). To nic?

Co do Maradony. Gdyby sędzia podjął właściwą decyzję we wspomnianym meczu z Anglią i "ręką Boga" to doprawdy różnie mogło się to potoczyć. A bez tegoż jednego tytułu jego osiągnięcia z kadrą wyglądały bardzo podobnie do "NIC" Lionela Messiego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Cheers

Maradona to piłkarz wszechczasów i nikt mnie nie przekona, że był ktoś lepszy. Ale pamiętać należy, że w 1986 roku w argentyńskiej drużynie było wielu świetnych piłkarzy pod wodzą fantastycznego trenera. Oglądanie tego zespołu na Mundialu w Meksyku to była uczta. Ofensywny futbol bez kompromisów i Diego w optymalnym wieku dla piłkarza (26 lat) i w wybitnej formie. Kapitan z charyzmą, lider zespołu.
Wiem co mówię, bo pamiętam tamte czasy.

We Włoszech to była już zupełnie inna drużyna, na pewno nie monolit. Jednak był w zespole argentyńskim jeszcze jeden piłkarz, bez którego nie byłoby wicemistrzostwa. Nie można zapomnieć o Claudio Caniggii, strzelcu kluczowych bramek w 1/8 z Brazylią i półfinale z Włochami, który nie zagrał jednak w finale.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.