Wątek dotyczący artykułu

ROW nie jest pewny swego, Ostrovii skok do czwórki. Zobacz tabelę i statystyki Nice 1.LŻ

PGG ROW nie może być pewien zajęcia pierwszego miejsca po rundzie zasadniczej. Car Gwarant Start i Unia nadal mają szansę go wyprzedzić. Liderowi został tylko jeden mecz, do tego wyjazdowy. Do czwórki wskoczyła Arged Malesa TŻ Ostrovia.

przeczytaj cały artykuł

Mistrz z Lublina

Poza Ljungiem i kilkoma juniorami jest w Nice zawodnik godny ekstraligi? Worynę skreślam bo jak widać to jedynie zawodnik pokroju D. Lamparta, a do Łełka nie dorasta. Gała dzisiaj też bez szału, a pozostali...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gorzowianin z Mazowsza

Prawdę mówiąc, nie ma takiego zawodnika. Ci najlepsi z pierwszej ligi to już w ekstralidze byli i odeszli, bo na ekstraligę za słabi. Z juniorów kończących wiek juniorski znajdzie się miejsce w ekstralidze dla Bartosza Smektały. Reszta juniorów kończących wiek juniorski to ligi niższe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Rowek1974

Ciekawe kiedy taki łełek czy inny zanajemnik z lublina wejdzie do np cylku SEC. Woryny na zazdroszczą bo nie maja swoich wybitnych wychowanków. A jak juz maja to ich wyplują kontuzjowanego tak jak jeleniewskiego.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
APATOR-1962

Pisz co chcesz. Spadamy bo nie zasłużyliśmy na to by być w ekstralidze. Ja z tym będę żył dalej. Ty przez następnym rok będziesz moczył gacie z podniety.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
PeWuKa

Trzeba dać im upuścić trochę złych emocji. To działa ja terapia i jest im w tym trudnym momencie szczególnie potrzebne. Samemu przy tym nie zniżać się do tego poziomu lecz patrzeć z dystansem, wyższością jak przystało na ekstraligowca i chłodnym okiem ;) Wszakże w żadnym innym klubie nie spotkał nikt nigdy tłuszczy lejącej z trybun piwo na swoich zawodników w parku maszyn.

| Odpowiedz
blokuj
APATOR-1962

Naucz tego swoje kolegi. Niestety zaraził mnie tym i zniżyłem się do jego poziomu. Jednak w pewnym momencie zreflektowałem się i aby nie być takim jak on zrobię to samo.Czyli trolla zablokuję i nie będę miał przyjemności czytać wywodów kibica sukcesu.

| Odpowiedz
blokuj
PeWuKa

Janusz Małpa? Wiedziałem, że wreszcie kiedyś cię spotkam w mrocznych odmętach internetu. Poleruj dwa nagie miecze jako specjalista, bo będą wam bardzo potrzebne do ciężkiej walki jaką niosą najbliższe lata. Nice I liga tylko z nazwy brzmi zachęcająco. Losy naszych drużyn już się nie splotą, dlatego jedyne co mogę Ci zadedykować na ten trudny czas to złowieszczy pomruk odbytnicy jeżeli twoja głowa jest na tyle otwarta, by umieć pomyśleć abstrakcyjnie i móc przełożyć to na twoje proste słownictwo. To wszystko co mam ci do powiedzenia Jasiu.

| Odpowiedz
blokuj
мurgrabia

Mam nadzieje ze Torun godnie zastąpi rypnik w nice lidze i beda dostarczycielami 5 punktów dla kazdego.ale beka klubik niby z tradycjami a poleciał z ligi jak szmata buahahahahahah STOP czerwonym latarniom w zuzlu:)

| Odpowiedz
blokuj
PeWuKa

Tak już na poważnie to zwyczajnie zgubiła ich pycha i buta. Tak uwierzyli w tą zimową nagonkę na Motor, że byli przekonani, iż niezależnie od tego jakim składem pojadą to w lidze będzie jeszcze słabsza drużyna więc nie warto nic robić, a ligę odjadą z rozpędu jak przez ostatnie 42 lata. Dobra nasza! Przydałby się jakiś medal dla Ostafa za wprowadzenie przeciwnika w błąd. Im więcej głupców w lidze tym lepiej dla nas. Czy Rybnik w ubiegłym roku nie popełnił tego samego błędu? Oczywiście, że tak! Ciekawe, czy w Toruniu też mają gdzieś w parku maszyn skitranego quada.

| Odpowiedz
blokuj
мurgrabia

Dokładnie 2 lata temu zupka był pewny ze jest przepaść,rok temu jeden juz na qadzie swietował awans a teraz ....:)pierniki sie osrały:)

| Odpowiedz
blokuj
APATOR-1962

Pjoter nie chodź tą drogą.Nawet nie wiesz ile lat Toruń był(jest) nieprzerwanie w najwyższej klasie rozgrywek żużlowych.Pjoter polecam zajrzeć do encyklopedii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
PeWuKa

Tate, Tate! To jest informacja tak istotna dla kibica innej drużyny, jak ta o ilości szprych w przednim kole motocykla żużlowego. Ponadto wstydem jest, że Wikipedię mylisz i utożsamiasz z Encyklopedią. Oj Tate, Tate! Słaba ta nasza Szkoła Wyższej Kultury Społecznej i Medialnej. Oj Tate, Tate! Oj Tate, Tate! Oj Tate, Tate!

| Odpowiedz
blokuj
APATOR-1962

Oj Pjoter Ty dalej swoje. Nic nie poradzę na Twoją durnotę. Brnij w nią sam i nie zbieraj ze sobą normalnych.Bajo i pozdrów Grażynkę vel murgrubiankę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
pz0

Murek, rozumiem że to ciulowy portal, rozumiem że naczelny oczekuje napie*dalania między kibicami, ale po co robisz chlew? Będą chcieli to sami sobie zrobią. Masz satysfakcje? Ulzylo ci? Kurcze, nie można na spokojnie? Że dominuje szambo nie oznacza że trzeba się dostosować. Bądźmy inni, niech i na forum biorą z nas przykład.

| Odpowiedz
blokuj
APATOR-1962

Macie kibica w szeregach Speed Car jak cholera. Sam to napisał że jest kibicem od trzech lat więc nie wymagaj by szanował innych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
pz0

Nie bardzo, z Amonem pisałem raczej dla rozrywki, taka zabawa. Ale znudziło mi się. No i zauważ że od wielu miesięcy na tym portalu mam zupełnie inne podejście. Nie wchodzę w szambo.

| Odpowiedz
blokuj
APATOR-1962

Bierzemy przykład z najlepszych.Ile to lat tam kisiłeś ogóra? daje Ci jeszcze jeden i z powrotem będą to Twoje klimaty.Jak nie niżej.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.