Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Polonia B. - PSŻ: Interesująco w Bydgoszczy do samego końca. Lider z Poznania obronił bonus (relacja)

Starcie na szczycie 2. LŻ nie zawiodło. ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz pokonała Power Duck Iveston PSŻ Poznań 47:43, lecz punkt bonusowy powędrował na konto zespołu z Wielkopolski, który przybliżył się do wygranej w rundzie zasadniczej.

przeczytaj cały artykuł

BKSIK

Mecz miał być ciężki i był. Może to i lepiej że dziś jechaliśmy na torze na jakim nie pojedziemy w PO o ile nie będzie meczu zagrożonego i dodatkowo deszczu, także Poznań zastanie całkiem inne warunki torowe, bardziej pod nas a nie pod pogodę i komisarza ;) Brzoza wolny, ale nie ma co narzekać. Dziś pojechał po "ostrowsku", a to, że rozbudził nadzieje chyba najlepszym seniorsko sezonem w swojej karierze to nie znaczy, że co mecz będzie zdobywał naście punktów. Orwat podniecony po Krośnie i Krakowie zgasł..Tonder mi się podobał, walczył. Swoje zrobił a mógł spokojnie ograć Bellego, ale połasił się na 5-1 i w efekcie skończyliśmy na 3-3. Jednak nie ma co eksperymentować ze Studzińskim i jak tylko będzie mógł niech jedzie w PO bo regulamin w tym sezonie pozwala jechać gościem w Play - off. Pewne jest, że Z/Z dała nam dzisiaj punkty bo bez niej Poznań by wracał z kompletem punktów do domu. Co do naszego wzmocnienia to ogarnijcie, że liczą się zawodnicy co nie przekroczyli w sezonie 8 punktów lub nie pojechali w ogóle...Jest taka wąska możliwość, że tych zawodników można policzyć na jednej ręce Nickiego ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BKSIK

Jeden z portali na FB pisze, że chcemy Hancocka(info od osób funkcyjnych). Jednak nie wiadomo czy on też chce ;) To by było jedyne faktyczne wzmocnienie. Może być też Jacobsen z Gniezna, ale nie wiem czy by faktycznie coś wniósł więcej niż obecni zawodnicy? To żadna strzelba, raczej proca :P Są możliwi jeszcze Smoliński(ale to samo co Berge, terminy na długi tor zajęte) i Cook..Może jeszcze ktoś, ale to żadni pewniacy. Nie potrzebujemy zawodnika na 5 punktów tylko na pewne dwu cyfrówki, więc..opcja jest jedna :) Tylko to nie będzie gość, tylko transfer/wypożyczenie. Gości już nie ma na poziomie. Tonder na juniorce i jedziemy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BKSIK

Ja Cooka nie chce. Podałem tylko dostępnych zawodników z zaznaczeniem jedynego możliwego konkretnego wzmocnienia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.