Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Polonia B. - PSŻ: Interesująco w Bydgoszczy do samego końca. Lider z Poznania obronił bonus (relacja)

Starcie na szczycie 2. LŻ nie zawiodło. ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz pokonała Power Duck Iveston PSŻ Poznań 47:43, lecz punkt bonusowy powędrował na konto zespołu z Wielkopolski, który przybliżył się do wygranej w rundzie zasadniczej.

przeczytaj cały artykuł

-K-

Pompujcie balon, pompujcie w tej Bydgoszczy, a Poznan liderem bo 3 pkt. Za darmoche w Pile dostal. Tak czy owak, dla nas to bez roznicy, bo w PO kazdego rywala trzeba pokonac. Pozdro :D I troche obiektywizmu tez by sie przydalo "panowie redaktorzy" :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bydziaj

Za jakie trzy ? Wy juz zostaniecie na 3 miejscu ,a my na 2 więc czas pokombinować jak to dostać się do finału ,a tam ............. i potem już derby 2020 :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
emii

Ja mam bracie, siedzę nad morzem, piwko się leje.... I gratuluję takich wyników Bydzi, byle do przodu i do spotkania w EL:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Sellex

Ciekawi mnie potencjał kolejarski...Czy damy rade z Wami z bonusem na Wschodniej..Pojedzecie w barażu z Loko;;))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.