Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Komisja Orzekająca Ligi nałożyła kary na Betard Spartę. Chodzi o przygotowanie toru na mecz ze Stalą

Jest surowa kara dla Betardu Sparty za nieregulaminowy stan toru na 4 godziny przed meczem ze Stalą. Klub dostał finansową karę, a na osoby odpowiedzialne, w tym trener Dariusza Śledzia, spadł zakaz pełnienia funkcji.

przeczytaj cały artykuł

Znafca

Napisalem juz na ten temat wczesniej ale powtorze- wg mnie gospodarz powinien przygotowac swoj tor po swojemu! Byle oczywiscie rowny, bez zadnych chamskich pulapek, dziur itp. Poza tym dajmy szanse na probie toru WSZYSTKIM ! Nie bedzie biadolenia, ze tor nas zaskoczyl.... Kiedys jechalo sie do Bydgoszczy i kazdy wiedzial, ze bedzie kartoflisko po kostki i nikt nie robil z tego problemu. Niech zuzlowcy beda PROFESJONALISTAMI na torze a nie tylko przy podpisywaniu kontraktow!!! Poza tym narobilo sie komisarzy, kontrolerow motocykli itp.....- skonczyc z tymi frajerskimi etatami! Niech sedzia bedzie sedzia i niech ponosi odpowiedzialnosc za swoja prace.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ja tam się nie znam

Dużo prawdy. Oglądałem mecze Rybnik - Tarnów (w tym sezonie) i młody Cierniak z Tanowa w wywiadzie telewizyjnym, prawie ze łzami w oczach mówi że coś nie idzie jemu i drużynie bo tor... on - na przyczepnym takim - nigdy (!!!) w życiu jeszcze nie jechał (tylko beton ja stół) i nie wie co ma robić, jak ma jechać (a jazda wyglądała tak, że gdy zbliżał się do łuku odejmował gaz i prawie pokonywał go prostym motocyklem - tracąc prędkość, metry i pozycję). A Rybnik? Maneta do oporu, trzymać "kiere" ile pary w łapach i śmigali jak złoto! Czy rybnicki tor był spreparowany? Nie, był przygotowany regulaminowo, a wrocławianie po prostu nie przygotowali toru na czas (4h przed zwodami) bo +39 zrobiłoby i tak z polowy wiór i za to jest kara. Bo taki jest regulamin. Na zawody był regulaminowy. Po prostu teraz każdy klub będzie wiedział że ma być to przygotowany na 4h przed zawodami , nie ważne czy będzie lało, prażyło słońce, będzie gradobicie, trąba powietrzna czy inne tam warunki atmosferyczne, które przez cztery godziny do rozpoczęcia zawodów zmienią tor lub jego część...
Taki regulamin a tego nie przeskoczysz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marcin1ja1

A później taki młodzieżowiec jedzie na zawody międzynarodowe gdzie kopa po jaja i olimpiada w wyniku. Nikt nie chucha tak na zawodników jak w Polsce. Parę lat temu to samo było w Lesznie. Robili tor przyczepny i za każdym razem problemy i kary. A na takim torze wychowali się Kubera, Smektała czy bracia Pawliccy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Lesrr

Teoretycznie masz rację tyle że z jednym ale. Jak Jankes bronował tor w Lesznie to na całej szerokości, póżniej komisarze go psuli ubijając krawężnik, we Wrocławiu mamy do czynienia z klasycznym preparowaniem toru, czyli robieniem pasów o różnej przyczepności.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.