Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Polonia szuka zawodnika na play-off. Jeśli Hancock zechce, to usiądą z nim do stołu

Polonia Bydgoszcz chce awansu i zastanawia się nad zakontraktowaniem jakiegoś zawodnika na play-off. - Jeśli Hancock będzie do wzięcia, to mogę mu zaoferować umowę z ekstra premią za awans - mówi prezes Jerzy Kanclerz.

przeczytaj cały artykuł

darek pe

Ale Kanclerz chce awans na 100%, bo inaczej nie moge tego sobie wyobrazic, bo tak jak piszesz, nasza paka jest mocna, ale p.Jurek widocznie nie jest do konca przekonany.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
xyz71-Bydgoszcz

Gdzie jest mocna piątka seniorów???? Widzieliśmy wszyscy w ostatnią niedzielę, Kamil pojechał na 7 pkt jako prowadzący parę a Orwat pojechał dno i nie wiele brakowało by Polonia nie wygrała meczu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
darek pe

Brzozowski raz pojechał słabiej w i tak wygranym meczu z topową drużyną, a Ty zaraz wielkie halo robisz. Spokojnie, wszystko idzie według planu.

| Odpowiedz
blokuj
xyz71-Bydgoszcz

Raz wystarczy i było gorąco , w PO nie ma czasu na tekst" raz pojechał słabiej" , w PO nie jedzie się dla zabawy tylko albo chce się cos wygrać albo jest się zapchajdziurą. Ja nie robię wielkiego hallo, ale jesli taki mecz przydarzy się komukolwiek w PO to co napiszemy tez ze miał słabszy dzien i sie nie udało niestety??? Czyli moze za rok się uda a za rok ktoś inny będzie miał słabszy dzień i tez powiemy ze moze za kolejny rok??? W rundzie zasadniczej jest czas na pomyłki ale w PO juz nie, wiec nie pisz mi ze hallo robię. Obecnie jesli jest jeszcze czas to trzeba wyciągać wnioski i ogarnąć jeszcze kogoś bo skoro Kanclerz oficjalnie mowi ze powinnismy sie wzmocnić to jednak drużyna nie daje gwarancji równej walki z Opolem i Poznaniem i być może Piłą. (kolejność przypadkowa), w sporcie jesli sytuacja daje Ci szanse wygrania w walce to trzeba ją wykorzystać a nie siedzieć i pisac Twoimi kategoriami "bo ktoś raz pojechał słabiej" a my kibice mamy to w sobie ze jesli przegramy to będziemy pisać i rozmawiać typu " mogliśmy kogoś wziąć wtedy byłby awans" My jestesmy takim narodem ze wiecznie cos nam nie pasuje wiec jesli jest szansa by zrobic cos lepiej i solidniej to takie szanse nalezy wykorzystywać,a jesli chodzi o Miskowiaka to uwazam ze to aż takie wzmocnienie nie jest bo na tle Poloni juz szału nie zrobił dlatego my musimy miec kogoś kto zagwarantuje nam 10 pkt i wiecej w meczu. I nie dziwie sie ze Kanclerz szuka kogoś takiego, pozdrawiam kolego

| Odpowiedz
blokuj
xyz71-Bydgoszcz

A jeszcze jedno, wg planu by szło gdybyśmy zajęli pierwsze miejsce po rudzie zasadniczej a tak nie będzie wiec pewnie najpierw pojedziemy z Opolem i wynik jest sprawa otwarta a jaka jest siła Poloni okaże sie juz nie długo bo mamy wyjazd do Opola i zobaczymy czy stać nas na równorzędna walkę w Opolu w takim składzie kolego. Jurek mowi wprost ,jesli jest szansa to trzeba ją wykorzystywać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Polonia BKS

To chyba nie wiesz jakie były założenia przed sezonem koleś. Miały być play off? Są... Dług miał być spłacnony do końca? Jest spłacnony... Zaczynasz drażnić więc weź się nie wiem... za pisanie bajek dla dzieci??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
xyz71-Bydgoszcz

Ooo nie wiem??? wiem kolego bardzo dobrze, dług wyzerowany, awans do PO i powolne odbudowanie zaufania kibiców. Wszystko sie udało zrealizować i teraz wg Ciebie należy kupić tort i być szczęśliwym bo wszystkie cele są zrealizowane tak? Kolego minimalistyczny, jeśli wg Ciebie tak ma wyglądać rywalizacja i sport to powinniśmy zrezygnować z marzeń jako kibice i klub i należy teraz się położyć ponieważ wszystkie cele zrealizowaliśmy na ten sezon. Bravo geniuszu, sport to zdrowa rywalizacja i każdy sportowiec jak i kibic ma marzenia które chce zrealizować, to że jestesmy w drugiej lidze to było długofalowe okradanie klubu i nas kibiców więc teraz gdy pojawia się szansa na awans ( nie przy zielonym stoliku ) tylko po walce to uważasz że powinni działacze i zawodnicy dac sobie spokój bo cele zrealizowane??? W jakim świecie Ty żyjesz? Odpuszczanie, brak rywalizacji i chęci wygrywania dla siebie i dla nas kibiców to dla Ciebie jest sport? Kolego Ty chociaż wiesz co piszesz czy nie do końca masz jakiś pomysł na to, czy poprostu chcesz sie udzielać na necie? Widze że jesteś kibicem Polonii i wypisujesz takie dyrdymały, rozwalić klub, zniszczyć zaufanie kibiców i popaść w nostalgie można bardzo szybko ale by wspinac się na szczyt trzeba mieć j..a i narazie to wszystko w Polonii jest i by trwało jak najdłużej, jest skład, jest zero długu, jest wypłata na czas dla zawodników, jest remont stadionu o ktory wszyscy kibice walczyli, zaczynaja pojawiac się sponsorzy, jest dobry duch zespołu, jest chemia w drużynie, jest Jurek Kanclerz ktoremu bardzo zależy by odbudować dobrą markę Polonii i jestesmy my kibice którzy nie zależnie w ktorej lidze jest Polonia wspieramy i wierzymy w kolejny krok naprzód czyli awans do 1 ligii. Więc kolego nie pisz mi tu dyrdymałów i nie pisz mi że drażnie, jeśli dla Ciebie to co Polonia juz osiągnęła w tym sezonie to jest super osiągnieciem na tle drużyn ktore są w drugiej lidze to szacun ale dla wielu kibiców jaki i zawodników i klubu jesli jest szansa na coś więcej to należy dążyć do tego bo sięgnąć cel nawet jesli miałbyś się wspinać do celu na palcach z wyciągnięta ręką. Jeśli wtedy się nie uda bo będzie ktoś lepszy to ok uderzamy się w pierś i mówimy z czystym sumienie że przegraliśmy w sportowej walce, byli lepsi. Wiec nie pisz mi o celach na ten sezon kolego bo wstyd

| Odpowiedz
blokuj
darek pe

Plan na ten sezon byl PO, a juz teraz wiemy, ze powalczymy o awans, to jest sport i nie moze byc gwarancji, ze wejdziemy, ale dla mnie to juz super, ze jedziemy dalej, a nie jak ostatnie lata - koniec sezonu juz na poczatku sierpnia no i klub wreszcie normalnie funkcjonuje.

| Odpowiedz
blokuj
xyz71-Bydgoszcz

Dokładnie i masz racje, ważne że jest chęć i jest chemia w drużynie i my kibice nie zawodzimy. Wszystko pomału się układa, teraz kiedy jest szansa na walkę o awans należy walczyć, my kibice na pewno pomożemy dopingiem i kompletem widzów. Fakt gwarancji nie ma ze awansujemy ale trzeba walczyć. Kanclerz musi cos wykombinować bo ten skład na PO jest zbyt chwiejny, Kamil nie pojechał z Poznaniem i było ciepło, Orwat jakos tez ostatnio jedzie śliwki więc musi dorzucić jakiegoś asa pan Jurek bo w PO nie ma czasu na pomyłki one nie wybaczają

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.