Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Unia Tarnów sonduje możliwość startów w Rzeszowie. To dobra opcja po ewentualnym awansie

Od kilku miesięcy z Unii Tarnów płynie sygnał, że w tym sezonie drużyna nie walczy o awans, bo nie ma stadionu spełniającego wymogi. Mirosław Cierniak zdradził nam, że rzucił prezesowi i sponsorom pomysł jazdy na stadionie Stali Rzeszów.

przeczytaj cały artykuł

Skam

A co w tym takiego nadzwyczajnego?! My(tarnowianie) i oni(rzeszowianie) się lubimy. A to że czasem sobie dogryzamy i robimy uszczypliwości to z sympatii. Na braku Stali w lidze cierpi i Rzeszów i Tarnów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ubkiler

A czemu nie...ja bym poszedł na ekstraligowy żużel w Rzeszowie nawet bez rzeszowskiej drużyny i myślę,że nie tylko ja.Do normalnych kibiców Tarnowa nie mam nic i kiełbaskę z nimi mógłbym jeść i kibicując ich drużynie tak jak kibicuje teraz Lublinowi...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.