Wątek dotyczący posta na blogu

Wimbledon 2019 (Sezonowy Typerek 4+4)

Pσtter

Zapowiadałam nagrody i są oto! Tom prawie trafił, bo spodziewał się czapeczki, a jest czapa! Prawdziwie wełniana, w rozmiarze dla każdego dorosłego. W kolorze dobrym dla zwyciężczyni i zwycięzcy! W środku wszyty polar, żeby w czoło nie drapało. Dwie opaski, również z czystej, delikatnej wełny w kolorze (…)

przeczytaj cały artykuł

Harry.

Dziękuję wszystkim za świetną zabawę, a RaFance i Potterowi dziękuję za znakomite prowadzenie typerka.
Gratuluję Kotu zwycięstwa, a sam cieszę się z 2. miejsca, które zdobyłem pierwszy raz w życiu :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ jcnm

Przyłączam się do słów Harrego, mojego Przyjaciela, który wygrał fajną czapaję wydzierganą przez RaFankę(zazdroszczę Mu) :)
Dziękuję RaFanusi za sprawne liczenie, Potterowi za bloga i prowadzenie tego "Wimbla" no i Tomowi, który trzyma nad wszystkim piecze! Dobra robota! :D
Harry dzięki, że wprowadziłeś Jelonka do gry, chyba będę musiał typować kolejną rundę :D
Gratulacje dla Kota zwycięzcy tego typera oraz Harrego i Tiny, którzy uzupełniają pudło :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Jasne Szaki, wpadnij na etap USO, zapraszam serdecznie! :)
>>> I przyprowadź ze sobą Motylka-Marzami, bo chyba zobaczyła, że przestałeś chwilowo grać, zagrała jeden etap, a później znikła! :(
P.S: Ale może to też przez te usterki na portalu, że udało nam się mimo to przeprowadzić RG i że ludziom chciało się grać mimo braku funkcji odpowiedzi, tablic itd. to i tak cud.
Tak, że zapraszam Was jeszcze raz, jednak w grupie raźniej komentować, no i liczymy na odrodzenie się Jelonka,bo jej rankingowa sytuacja staje się pomału nieciekawa....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.