Dyskusja

Finał IMP w Lesznie
14 lipca 2019, 19:00

relacja

ADAM gorzowskie DOLINKI

Ty nic innego nie potrafisz tylko o Bartku gadać? Od rana tu siedzisz i cały czas klepiesz o Bartku.Każdy Twój post jest o Bartku:) Kolego wyluzuj w końcu.Daj Ty temu Bartkowi odpocząć

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ADAM gorzowskie DOLINKI

No pewnie wg Ciebie Bartek zachował się jak bandyta.Zresztą wszystko co zrobi Bartek to Ty krytykujez.Caly czas podjudzasz wszystkich przeciwko niemu.Zajmij Ty się swoim faworytem Protasem.Dlaczego o nim nic nie piszesz,tylko ciągle Bartek to Bartek tamto,Bartek out,Bartek mistrz itp itd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciek Adamek

Spokój wy też macie obsesje Bartka Zmarzlika jakby był dla was bogiem. A potem na GP wolę kibicować innym niż polakom bo u nas to takie obozy się porobyły

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
ADAM gorzowskie DOLINKI

No dobra,ale poczytaj sobie dzisiejsze wpisy mfreeziego.Cały czas (gdzieś od godziny 13) nic innego nie robi jak tylko jedzie i wyśmiewa się z Bartka.No przecież to już jest nudne

| Odpowiedz
blokuj
uniaL1978

tak bronicie tego Zmarzlika hamsko jezdzi jak swir To nie koniec w finale z Piotrkiem sie spotka w finale Piotr mu pokaze jazde

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
mrfreeze

O pepe pisze caly czas ale ty tego nie widzisz bo masz ustawiony radar na wpisy o Zmarzliku. Moje pytanie dotyczylo sytuacji duzers f16 z piatku i ciagle na nie nie odpowiedziales, Wg ciebie zamkniecie plotu w piatek bylo niczym? Ale dudek fajfera dzisiaj pojechal ostro? Zdejmij klapki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
M_a_r_e_k

Dudek twierdzi że na miejscu Bartka pojechałby tak samo , ale Ty dalej wiesz swoje :) Gratuluję wiedzy i nieomylności :) Jesteś naprawdę gość :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
ADAM gorzowskie DOLINKI

Ładne jaja.Chłop cały czas wyśmiewa się z Bartka,a ja mam mu za to klaskać i go klepać po plecach?Jakby to nasi kibice tak jechali po Patryku to zaraz byście nas okrzyknęli największymi trollami.Ja rozumiem pożartować raz,czy dwa.Tez lubie się pośmiać,ale on już przegina.

| Odpowiedz
blokuj
Maciej Falubaz

Adaś wejdź sobie na relacje z wczoraj i poczytaj swoich kibiców, tyle w temacie, i ja nie każe Ci nikogo głaskać ale akurat Ty nie musisz się tak napinac,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.