Wątek dotyczący artykułu

Tenis. Wimbledon 2019: Novak Djoković wyrwał tytuł Rogerowi Federerowi. Piąty triumf Serba w Londynie!

Roger Federer miał dwie piłki meczowe przy własnym podaniu, ale nie został triumfatorem wielkoszlemowego Wimbledonu 2019. Po pięciogodzinnym i pięciosetowym boju Szwajcar przegrał w finale z broniącym tytułu Serbem Novakiem Djokoviciem.

przeczytaj cały artykuł

Max 1983

No nie jest równy bo jak widać Novak jest w tego rodzaju rozgrywce wyraźnie lepszy!!!Oczywiście to jest część tenisa ,ale jego częścią też było granie 5 seta bez Tie break .Ta zasada została zmieniona i możemy mówić że turnieje wielkoszlemowe od tego czasu są już inne.Dlatego pozostane przy swoim zdaniu że parę lat temu ,młodszy o parę lat Roger, grający według starych(uważam lepszych sprawiedliwszych zasad)pokonał by Novaka.Tie break jest równy dla każdego twoim zdaniem ,ale czy gdyby się w nim grało tylko do jednego zdobytego punktu to też by był równy??Wzasadzie tez prawda??Dla mnie takie skrócenie meczu na siłę po prostu zabiło wyjątkowość pięciosetowych pojedynków w turniejach wielkoszlemowych i tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KillRogerHaters

No dobrze twoim zdaniem zabiło, ja to rozumiem. No ale nie gra sę do 1 punktu tylko do 7, wystarczyło zdobyć 7 punktów i cieszyć się ze zwycięstwa. Wystarczyło zdobyć ten jeden punkt przy 8:7 i też cieszyć się ze zwycięstwa. Ja uważam że nie wiem jakim wynikiem zakończył by się mecz Federera o kilka lat młodszego z Novakiem dzisiejszym. W 2014 był o 5 lat młodszy i również okazał się za słaby na Novaka więc gdybaj sobie ile chcesz, faktów nie zmienisz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.