Wątek dotyczący artykułu

Żużel. IMP Leszno: Kołodziej mistrzem Polski po raz czwarty! Drugi Zmarzlik, a trzeci Janowski (relacja)

Bartosz Zmarzlik jak strzała przebrnął przez fazę zasadniczą i nie stracił ani punktu. W finale jednak pewnie pokonał go Janusz Kołodziej, który zdobywa tytuł po raz czwarty po sześciu latach przerwy. Trzeci Maciej Janowski, a czwarty Piotr Pawlicki.

przeczytaj cały artykuł

ZXV

Szkoda tego finału...I co z tego,że miał komplet pkt a w finale przegrał....
Dla mnie jest smieszne to,że Bartek przed finałem jechał dopiero w..18 biegu i nie było go na torze aż do finału.A Kołodziej jechał w 21 biegu i miał ustwienie na bieżąco..To jak on miał rywalizować z nim.To nie jest sprawiedliwe.Stara formuła Bartek miałby z 3-4 tytuły ale nie ma...I za rok znowu ten sam schemat.Szkoda mi go.Bo mu sie naprawde to należy..Gwizdy i te wypierdxalaj...Żenada i 4 metry mułu..Powodzenia w GP.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Leszczyński fan

I jak on chce być IMŚ jak nie może zostać IMP ? Nie ma takiej możliwości , i nie ważne że tu jest 1 runda , a GP to 9 rund. Zawsze będzie ten najważniejszy bieg który spartoli. Gwizdy mi się też nie podobały , ale trudno się dziwić

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jotefiks

Nie jęcz. Taki jest regulamin i tyle. Jak Zmarzlik by wygrał nie będąc pierwszym po rundzie zasadniczej to ani byś piernął na ten temat. A jakby Zmarzlik pojechał jak mężczyzna w biegu gdzie Pawlickiego wykluczyli to miałby 12 pkt i mistrzem byłby Janowski przy starych zasadach

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
ZXV

Ale sedzia nie popełnił błedu i była to dobra decyzja gdyby nie gdybaj.Dla mnie biorac GP i wszystkie ligii.jest na ta chwile najlepszym Polakiem..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
ZXV

Jest słabszy niz medlaista IMŚ..Jest słabszy od KK który jest wicmistrzem.To czyli Zmarzlik jest słabszy ogólnie od Kołodzieja tak ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ZXV

Ale IMP to jest do GP gówno a tam Zmarzlik jest kozakiem.2 medale IMP 2 srebra nie takie tło XD.Czy Kołodziej był w 10 pkebiscytu za IMP a Zmarzlik patrz był.Porównując żuzlowców patrzysz pierw na GP potem na lige i IMP.Dla mnie taki Zmarzlik jest duzo lepszy od Kołodzieja.To sa zawody jednodniowe i co one swiadcza,że gosciu co je wygrał niz ten co jest wicmeistrzem swiata przez 10 rund..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
Komentarz usunięty
mrfreeze

Nie dalej jak wczoraj bylo video tutaj na syfach jak mówił, ze brakuje mu tylko dwóch tytułów źeby poczuł się spełnionym są to IMŚ i IMP. Dla ciebie to drugie to może gxxwno ale dla niego to coś czego pragnie.

| Odpowiedz
blokuj
mrfreeze

Ale na pewno czuł by niedosyt. Nie gadaj, ze ma wywalone na tytul IMP, bo tak nie jest. Rajcujesz sie kompletami w Szwecji a to one chxxxxx znaczą

| Odpowiedz
blokuj
ZXV

Przeciez nie napisałem,że ma wywalone tylko pewnie nie miał by takiej spiny bo był najlepszy na swiecie....Fajnie miec takie komplety tez
PSTez mam na nie wywalone na te komplety.On wie,ze tez mało znacza ale po prostu za to ma kase XD Moze kiedys sie uda te IMP zgarnąc cjhciaz raz może zmienia formułe kiedys :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Artt

Cos w tym jest ale to nie jest myslenie Bartka a kibicow i cale szczescie . On robi swoje a tytuly przyjda.Majac wiele tytulow IMP a zadnego medalu IMS nie mowiac o zlocie jest sie kompletnym?Kompletny to jest Tomek i mi to aboslutnie nie przeszkadza,że tak zostanie a Bartek bedzie IMS :)

| Odpowiedz
blokuj
Artt

Wszystko jest mozliwe, ale ja uważąm ,że będzie mial jedne i drugi tytul:) Koldi wygral? wygral :))))

| Odpowiedz
blokuj
Dave Wlkp

Człowieku czy ty przeczytałeś to co napisałeś?? Czy w SGP Zmarzlik jest na czele klasyfikacji? Czy w ekstralidze ma najwyższą średnią? Czy jest zwycięzcą IMP np w tym roku??? To nie jest najlepszym zawodnikiem na świecie... robicie temu chłopakowi po prostu krzywdę...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Artt

A sezon skonczony??A kto byl rok, dwa , trzy lata temu?A o tym kto jest najlepszy na swiecie decyduje tytul IMP i najwyzsza srednia w lidze???a to nie wiedzialem :))))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
LeVV L-no

oni dalej nie rozumieją... ja go nie lubię i nigdy nie bede mu kibicował. Ma fory w polskim światku, a jeździ chyba najbardziej bezwzględnie ze wszystkich.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
ZXV

jprdl mistrz z ciebie.przeciez sedzia nawet nie ukarał Bartka ostrzezeniem a ty wyjezdzasz z jakąś banda.Człowieku co ty piszesz..Przeciez w zuzlu jest takich sytuacji wiele więcej.madsen z Fricke tak samo w Pradze zrobił a nawet gotrzej i ostrzezenia nie dostał.....Twój Madsen.to on ma fory bo przymykaja oko na jego starty chociaz wczoraj w SEC...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
LeVV L-no

no i dlatego ma fory, co sie spodziwales ze bożyszcze Polski dostanie ostrzezenie?!? nawet jakby Duzers sie polozyl i zaczął machac obydwoma rekoma i nogami to i tak bartus byl by czysty jak lza, kazdy widzial ze jedziemy po trupach do celu.
Madsen, hmm skad wywnioskowałeś ze jest moj? Tez twierdze ze juz dawno powinen byc utemperowany za stary czolgisty ala Hampel za dawnych czasow.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Aniak38

Jak wspominałam wcześniej - nie przepadam za Bartkiem, jednak trzeba mu oddać, że od kilku lat trzyma strasznie wysoki poziom. Jednak to wieczne "pompowanie balonika", kiedyś może (choć oczywiście nie musi) przynieść negatywne skutki... Oby tak się nie stało.

| Odpowiedz
blokuj
ZXV

a gdzie ja napisałem,że jest najlepszy na swiecie pkaz mi ????Porównałem,ze jest lepszy od Koldiego który ma IMP a Bartek ma medale IMŚ,które zapewne kołodziej nigdy juz nie zdobedzie.A one sa wazniejsze.Bartek na ta chwile jest aktualnie 2 zawodnikeim na swiecie a najlepszy,m jest tai Woffinden co jest faktem.

LUDZIE NAUCZCIE SIE CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM !!!!!!

| Odpowiedz
blokuj
Unia.T PANY

No ale zawody IMP rozgrywa się żeby wyłonić najlepszego polskiego zawodnika i tak bd cały rok czemu wy nie potraficie się pogodzić z bardzo dobrym drogim miejscem Bartka sam przecież powiedział że przed zawodami drogie miejsce brał by w ciemno

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
mrfreeze

To co wg ciebie zawody IMP powinny zostać wykopane z kalendarza, bo nic nie wnoszą? Moze jakiekolwiek turnieje powinny byc zniesione, bo licza sie tylko średnie i gadki szmatki kibiców?

| Odpowiedz
blokuj
ZXV

Powinna być formuła 20 biegów.Tylko tyle.Przeciez IMP nie ma juz takiego prestizu jak kiedys.Jakby Gollob jechał w takim regulaminie jak Zmarzlik to miałby z 4- 6 tytułów napewno nie 8.To Zmarzlik JUZ BY MIAŁ 4 imp W TAKIEJ 20 BIEGOWEJ FORMULE.A w GP to jest dobre bo masz duzo rund i to ma sens...Zobacz w GP kto był medlaistami w 2018..Zmarzlik i woffinden 2 najlepsi w perspektywie CALEGO SEZONU CALEGO(!!!!!!) A NIE 1 IMPREZY(!!!!!)...

| Odpowiedz
blokuj
ZXV

Taki koazk i 1 tytuł....Może tak byc,że Zmarzlik jak sie ogarnie zdobędzie 2 złota IMS (mozliwe)...i IMP bedzie miał 1 albo wcale i bedzie lepszy niz Gollob bo GP najwazniejsze przeciez tak może być.Ostatnio patrzyłem Gollob w jego wieku 0 medali w GP a on juz 2...Ale miał łatwiej.Przeciez dzisaj na Przeglądzie było gdyby taka formuła była teraz To Bartek miałby 4 tytuły.A nóz Gollob by wjechał do finału i zaspał start co nie mogło sie zdarzyć.Ale miał takie cos,że po 20 biegach było koniec,Stukał pkt jak Bartek teraz w RZ i wygrywał,Miał łatwiej...
Tak czy siak zmarzlik koazak w chooj jest trzeba przyznac.

| Odpowiedz
blokuj
ZXV

W sporcie o to chodzi,że sie porównuje kto jest lepszy.njlepiej na koncu karier porównac ich występy zaczynając,że GP najwazniejsze i tyleWtedy bedzie pełny obraz.GP medlaista zapisuje sie w historii grubymi zgłoskami IMP był a i tyle.Wozniak był IMP i co jest lepszy od Bartka xdddd

| Odpowiedz
blokuj
jotefiks

Młody kibicu, gdyby Zmarzlik jeździł w czasach kiedy Gollob zaczął bić się ze światową czołówką to pewnie by się do MŚ nawet nie załapał bo takie były różnice sprzętowe w tamtym czasie. Teraz Polacy mają najlepszy sprzęt od najlepszych tunerów i największe budżety a i tak wygrać mistrzostwa nie potrafią. Gollob przy takich możliwościach by wtedy walił tytuł za tytułem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
ZXV

W kazdych czasach sa mistrzowie.Bartek jedzi w Taiem woffinden który jest jednym z najlepszych w historii tego sportu i może bpobić rekord Maugera np i Gollob może mu sznurówki zawiązać.Skąd wiesz jakby Gollob jezdził no skąd możesz wiedziec???? Powiem ci tyle 1 złoty medal to ma Chris Holder.Jakby był dobry to by nie miał 1 tytułu tylko......O IMS decyduje nie tylko sprzet ale podejscie mentalne,talent,psychika mega ważna co widac brak u Zmarzlika,mechanicy,wszytsko...Gollob talentowo to pierwsza 3-4 w historii ale jak wezmisz medale to na wikipedii pod koniec 20 jest i to sa fakty...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Sebol

Rickardsson, Crump, Pedersenem, Nilsen, Sullivan, Adams, Hancock to tak na szybko. Kto obraża Tomka Golloba jest słaby, po prostu.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.