Wątek dotyczący artykułu

Żużel. IMP Leszno: Kołodziej mistrzem Polski po raz czwarty! Drugi Zmarzlik, a trzeci Janowski (relacja)

Bartosz Zmarzlik jak strzała przebrnął przez fazę zasadniczą i nie stracił ani punktu. W finale jednak pewnie pokonał go Janusz Kołodziej, który zdobywa tytuł po raz czwarty po sześciu latach przerwy. Trzeci Maciej Janowski, a czwarty Piotr Pawlicki.

przeczytaj cały artykuł

Dave Wlkp

Bawią mnie teksty większości co chcą dopierdzielić naszej radości, ze Janusz nie z Leszna, że to wychowanek z Tarnowa itp... no i racja!!! Ale kibicujemy jemu bo u nas jeździ, wygrał IMP i się cieszymy i tego nikt nam nie zabierze!!! Plujcie dalej że formuła zła... że sędziowie źle decydują... itp ale nikt nam radochy nie zabierze z wygranej Janka!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Piotr Biega

Pragnę wszystkich poinformować że obecnie zdobyliśmy 13ty Tytuł w INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTWACH POLSKI NA ŻUŻLU
1949,1950,1963,1976,1978,1980,1981,1988,1990,2010,2011,2018,2019
K.S.
UNIA
LESZNO
BARONOWIE

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
VivaUL vol.2

Trochę się biegacz napiął-fakt,ale napisał tylko prawdę,na którą mocno histerycznie zareagowałeś.
Ćwiczyć,szkolić,pracować a nie dyskutować z faktami jak jaki Maciar :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Tommy DeVito

"BARONOWIE" hahahaha w gnojodepach z miodem w uszach i słomą pod czpeczką :D
Ci "BARONOWIE" gorzej się zachowują na stadionie niż jelenie na rykowisku :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
dalavega

To jeszcze nie było by takie żenujące zwykłe zwierzaki, ale tu jeden kręcił drugiego i to jest pokaz buractwa typowego!

| Odpowiedz
blokuj
HDZapora

Gwizdali na stadionie to fakt. A czym sie różnisz tym Twoim wpisem podobnie jak wielu Twoich kolegów od tych co gwizdali?
Ja osobiście wolałbym usłyszeć gwizdy niż takie teksty.
Jak Wrocławiaki jadą po Was takimi tekstami to u Was Pełne oburzenie. Ludzie opanujcie się i nie patrzcie na innych tylko patrzcie na siebie i każdy indywidualnie za siebie niech bierze odpowiedzialność za to co robi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
HDZapora

Mam to gdzieś i tych naszych i tych innych "artystów".
Teraz wiem dlaczego jest dwóch Papieży. Ten urzędujący sam nie poradziłby sobie z beatyfikacjami:D
p.s. zadziwia mnie tez tak dobra znajomość spraw rolno -hodowlanych tych "wielkomiejskich" userów. Muszą mieć w tej dziedzinie spore doświadczenie:D

| Odpowiedz
blokuj
-ROMAN-

skoro takimi epitetami obrzucasz leszczyńskich kibiców to jestem PEWIEN że nie chodzisz na Jancarza i nie słyszysz co WY tam wyprawiacie, a mianowicie mam na myśli "tunel" nad parkingiem gdzie bez jakichkolwiek podstaw obrzucacie epitetami gości o pluciu nie wspomnę, a przepraszam pluć już nie możecie bo wam folie rozwineli:P
P.S> na własne oczy widziałem ten kobyli chlew:/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Leszczyński fan

Skończ te brednie bo też byłem w Gorzowie czy Zielonej j widziałem co nie co. Jakby finał był w Gorzowie i wykluczyliby Zmarzlika byłoby to samo , więc przestań pisać te brednie

| Odpowiedz
blokuj
Tommy DeVito

Brednie, no tak was tylko w ramkę wstawić i się modlić tak jesteście fajni i nieskazitelni :/
Sam skończ bo się błaźnisz i tyle w temacie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Leszczyński fan

A co może bydło z Gorzowa nie pluło na stadionie , nawet kary za to były , w Zielonej to w nocy nawet ofiarą śmiertelna była. Nikt nie mówi o nieskazitelności itd , ale bydło jest wszędzie

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.