Wątek dotyczący artykułu

Aleksiej Spiridonow znów dał o siebie znać i obraził Karola Kłosa. "Polska ku***"

Aleksiej Spiridonow ostatnio nieco uspokoił się i skupił się na odpoczynku między sezonami. Po zdobyciu brązowego medalu przez Polaków w Lidze Narodów nie wytrzymał i napisał w mało parlamentarny sposób do Karola Kłosa.

przeczytaj cały artykuł


Jack Rom

Teraz pokazał niezwykłe prostactwo. Broniłem go wtedy kiedy opluł Matuszewskiego, który w bezczelnych słowach zwrócił się do rosyjskiego siatkarza, "bandyto oddaj Krym". Wówczas niesłychane prostactwo wyszło z drugiej strony. Jednak tym razem Spirydonow w niezwykle prostacki i chamski sposób zaatakował naszego siatkarza i pośrednio Polaków. Powinien być surowo ukarany i myślę, że Rosjanie tak zrobią.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Zwróć uwagę, że właśnie wtedy Spiridionow został surowo ukarany - i niesłusznie. Bo to on został zwyzywany, sprowokowany - a sam fakt oplucia przez niego "kibica" jest mocno problematyczny. Sam Matuszewski (ten poseł PiS ze Zgierza), który robił wtedy za "bohatera", wykrzykując do niego "Oddaj Krym!" i pokazując "wała", chwalił się tym w wywiadzie bezpośrednio po fakcie (jest video w necie). Następnego dnia w lokalnym radiu, przyznawał, że Spiridionow go nie opluł "ale pewnie kogoś opluł"... Ale polskie media już huczały, że Spiridionow opluł, i choć on sam szczerze mówił, że sobie tego nie przypomina, to tak zostało.
Notabene sam Matuszewski - ówczesny poseł PiS ze Zgierza jest osobą bardzo kontrowersyjną. Z takim rozmachem rozkręcił program "Rodzina na swoim", że nawet PiS musiał zareagować - i zawiesił go w prawach członka.
Oto " Rodzina na swoim" wg Matuszewskiego:
Choć Matuszewski nie ma nawet matury, rządził i dzielił w okręgu łódzkim. Dzielił głownie państwowe posady i miejsca na listach PiS - córka, syn, chrześniak, cioteczna siostra żony, jej mąż, syn i jego zona i tak dalej.
"Żona Joanna Matuszewska jest wspólniczką w biznesie samochodowym. Myjnię samochodową wybudowała... w środku miejskiego parku. Na nic zdały się protesty mieszkańców i opozycji.
Szwagierka posła Alicja Antczak dostała w okręgu zgierskim nr 1 jedynkę na liście PiS do sejmiku woj. łódzkiego. Jej mąż jest radnym powiatu z listy PiS. Gdy PiS wygrało wybory, Antczak dostał stołek dyrektora w PGE GiEK. Zarabia tam ponad 257 tys. brutto. Syn państwa Antczaków został jedynką na liście PiS do powiatu zgierskiego, a jego żona Dominika Antczak do Rady Miasta Zgierz.
W jednym z okręgów listę PiS do Rady Miasta Zgierza otworzył syn posła Piotr. Także córka Karolina postanowiła zostać politykiem, otrzymała dwójkę na liście w wyborach do rady powiatu. Zasiada też w kolejnej spółce Skarbu Państwa, PGNiG w Łodzi. – To są młodzi, inteligentni ludzie, od lat związani z PiS – tłumaczył poseł Matuszewski"....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
grolo

To jest o sprawie, której wszystkie polskie media (z SF na czele) poświęciły setki artykułów w dziale "Siatkówka".
O sprawie, w której to Spiridionow był prowokowany, wyzywany a na koniec niesłusznie ukarany. A ja przypomniałem kim jest ten, kto to rozkręcił.
Oburzonym rodakom przypomnę jeszcze inne zachowanie naszych "fantastycznych polskich kibiców" na tym meczu (w ówczesnych MŚ 2014) - ogłuszające gwizdy podczas hymnu Rosjan - naszych GOŚCI.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.