Wątek dotyczący posta na blogu

Typer ekstraklasy - 1 kolejka

jerrypl

Typujemy od soboty, żeby więcej osób miało szansę dołączyć. W komentarzu dopiszcie jak rozgrywamy typera (tak jak w zeszłym sezonie czy np. powrót do starego formatu)1. kolejka: 20.07 15:00 Raków Częstochowa - Korona Kielce 20.07 17:30 Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 20.07 20:00 Piast Gliwice - Lech Poznań (…)

przeczytaj cały artykuł

Black Wars

Witam. Widzisz jerrypl, a jednak będzie nas trochę typujących.
Chociaż rzucają SF nam kłody to jeszcze nasza liga przyciąga do typowania.
Ja też podam typy, ale pewnie jutro. ;)
A w jakiej formie typer ? Może być tak jak w zeszłym sezonie. Pozdrawiam.
P.S.
Pierwszy wpis w blogu jak widzę SF usunęli więc teraz będzie jako piąty, ale w innej formie. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Witam :)
1. kolejka:
20.07 15:00 Raków Częstochowa - Korona Kielce 1
20.07 17:30 Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1
20.07 20:00 Piast Gliwice - Lech Poznań 2
21.07 15:00 Zagłębie Lubin - Cracovia 1
21.07 17:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin X
22.07 18:00 Wisła Płock - Górnik Zabrze 1
---
Zapraszam byłych uczestników i nowych do gry w Super Typerze (LM i ST) ilość MIEJSC OGRANICZONA.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Jeżeli uzbiera się najpóźniej do końca miesiąca przynajmniej "14" to ruszamy na początku sierpnia (w 2 weekend), ale najlepiej gdyby było 16-18 uczestników. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Black Wars

Witaj :) Usuwają, bo zatrudniają mniej inteligentnych redaktorków albo pozostawiają tych redaktorków co nie interesuje treść tylko nienawiść do piszących normalne wpisy. :)
====
P.S.
Do tych SyFiarzy co usuwają wpisy..... skopiowałem ten wpis. Pozdrawiam. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
jerrypl

Witaj wisloku. Jakiś czas temu SF wprowadziło jakiś dziwny automat moderujący komentarze i bardzo dużo z nich jest usuwanych bez powodu. Na szczęście blogów mi jeszcze nigdy nie kasowali. Miło Cię widzieć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Perec Freitag

Mi cały profil usunęli. A miałem dość dobry... dorobek 69 medali i 124 punkty rankingowe. Nie ma się do kogo odwołać, bo oni nie reagują praktycznie na odwołania...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.