Wątek dotyczący artykułu

Leszek Krowicki pod ostrzałem Iwony Niedźwiedź. "Trzeba nie mieć absolutnie honoru"

Trener Leszek Krowicki, mimo niesatysfakcjonujących wyników, pozostaje selekcjonerem reprezentantek Polski w piłce ręcznej. Ostro na jego temat wypowiedziała się była kadrowiczka, Iwona Niedźwiedź.

przeczytaj cały artykuł

Observator

Żeby była jasne jestem za zmianą Trenera i zatrudnieniem Fachowca z kraju o tradycjach Handballu !
Cofnijmy się jednak do momentu negocjacji kontraktu z p. LK - Związek Go ( część Kibiców też ) więc Gość postawił warunki > 2,5 tys. euro to to dużo ale nie na płacę Trenera Reprezentacji - to zarobki II ligowych kopaczy - sic !!!
A honor to już inna bajka !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
p_

nie można porównywać żadnego sportu w Polsce do piłki nożnej, to są inne światy

oczywiście zgadzam się, że takie zarobki jak na trenera kadry narodowej są śmieszne, ale co nie jest śmieszne (może bardziej tragiczne) w polskiej piłce ręcznej kobiecej? ile zarabiają zawodniczki w niektórych klubach ekstraklasowych?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wielbuond

Najlepsze zarabiają na poziomie juniora przechodzącego ze szkółki Zagłębia Lubin do Górnika i który osiąga pełnoletność. Te najlepsze. Reszta próbuje jakoś łatać budżet domowy. A to, że ciemny naród Polski dalej uważa się za "Brazylię Europy" w kopaną to i mamy przepłacane gwiazdeczki co remisują z Gibraltarem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
p_

jak pisałem, daleki jestem od porównywania do piłki nożnej którejkolwiek innej dyscypliny, ale to tak działa na całym świecie, Takie kluby jak Man Utd, Barcelona, czy Real zarabiają rocznie po 600 mln Euro, co nie stanowi całego ich budżetu, a to kwota która na szybko licząc wystarczyła by na zapewnienie minimalnego budżetu na sezon dla ponad 2500 klubów ekstraklasy piłkarek ręcznych. Więc po prostu odpuśćmy sobie takie porównania, ważniejsze powinno być to, jak budować zespoły, aby na odpowiednim poziomie sportowym funkcjonować. Jeśli nie zapewni się warunków do rozwoju zawodniczkom, w tym oczywiście odpowiednich finansów, odchodzić od sportu będą nie tylko te słabsze, ale i te utalentowane, a co za tym idzie ciężko będzie liczyć na wyniki reprezentacji, czy generalnie na arenie międzynarodowej

| Odpowiedz
blokuj
Wielbuond

Ale jak już przytulasz 50 K w najwspanialszej walucie, czyli w peelenach, to zmienia postać rzeczy. Swoją drogą nie zazdroszczę. To brutto. Mi by się nie chciało wstawać.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.