Wątek dotyczący artykułu

Żużel. SoN. Sędzia skrzywdził Polaków. Leon Madsen dostał drugą szansę od arbitra

Leon Madsen czołgał się pod taśmą przed startem do biegu dziewiątego w 1. finale Speedway of Nations. Duńczyk sam się ukarał, ale sędzia przerwał wyścig. Stracili na tym Polacy, którzy prowadzili w tym momencie podwójnie.

przeczytaj cały artykuł

sullifan

Jak zwykle wszyscy krzywdzą Polaków, to chyba nasza narodowa przypadłość, aby eskalować swoje krzywdy i wiecznie narzekać, ale jakby było odwrotnie i np. Polak byłby sprawca przerwania i źle wystartował to wszyscy by mówili, że taki regulamin i na tym polega żużel, a szczęście sprzyja lepszym, po prostu przegraliśmy i nie ma co beczeć tylko jechać dalej.
Zmarzlik po raz kolejny udowadnia, że jest najlepszy w Polsce i tutaj nie ma dyskusji...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stelmet_Falubaz

Czy ty chlopcze widziales kiedykolwiek by sedzia z Polski faworyzwowal Polaka albo zeby na zawodach w Polsce faworyzowano Polakow!!?? Podaj przyklad a jak nie masz to spadaj bo sie osmieszasz!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sullifan

Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz, później jeszcze 10 razy jeśli go nie zrozumiesz i spróbuj znaleźć info gdzie napisałem, że sędzia z Polski faworyzuje Polaka. Jeśli nie znajdziesz takiej informacji to znaczy, że w końcu zrozumiałeś moją treść pisaną... chłopcze. Piszesz o dupie marynie i nie ma to w ogóle zwiazku z moim komentarzem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.