Wątek dotyczący artykułu

ICC: Bayern Monachium - Real Madryt. Gol Roberta Lewandowskiego. Królewscy pokonani

Robert Lewandowski strzelił drugiego gola w International Champions Cup. Polak pomógł Bayernowi Monachium zwyciężyć 3:1 z Realem Madryt.

przeczytaj cały artykuł

Jan Kozietulski

Rezerwowy z "9" i rezerwowy rezerwowego kapitana drużyny z 3. ligi (ranking UEFA) strzelił bramkę w meczu o uścisk dłoni....... wp-CIK może piać z zachwytu do czasu meczów w CL przeciwko ........piłkarzom, a nie parapiłkarzom, jak ta w/w ........"9".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Jan Kozietulski

Widzę, że kulturalni i inteligentni (wg standardów wpCIKA???) dalej zabierają tutaj głos na swoją miarę. Gratulacje dla redaktorków wpCIKA.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zorkin 1

Thorin ze względu na to że jest niedziela i mam dobry humor nie bede psuł sobie go marnując czas na takiego pajaca jak ty . A dwa jeszcze żebym faktycznie pod tym artykułem coś trolowal to może bym ci przyznał rację a tak pozostaje mi cię zlać ja kibel po oddanym moczu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Poot

PRZED 8-miu miesiącami pisałeś: "...KONIEC MOJEJ AKTYWNOŚCI NA "WPCIKU".
Można mnie znaleźć w INTERIA. Mam nadzieje, że macki "Goebbelsów" lewatywy i innych inteligentnych (inaczej?) tam nie sięgają. Kozietulski..." więc po jaką cholerę żeś tu przylazł? Dlatego, że nikt już nie reaguje na twoje wypociny na INTERII? A'propos "Goebbelsem"- mało tego Volksdeutsch to ty jesteś. Piszesz po polsku, jesteś "polakiem" mieszkającym w niemczech i opluwasz Polaków. Nie podoba ci się? Zachowaj dla siebie. jeszcze jedno: jakie zespoły należą do 1 ligi, 2 ligi a jakie do trzeciej ligi. Jest też liga regionalna?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty
kurad

Jak miło przeczytać komentarz największego tumana tej rubryki ! Gamoniu nawet pisać poprawnie nie potrafisz ! I właśnie tacy są najzagorzalsi fani Lessiego Drewniaka czyli nie douczeni durnie !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.