Wątek dotyczący artykułu

Marek Wawrzynowski: Brak reakcji na zachowanie chuliganów to wstyd dla Jagiellonii Białystok (felieton)

Wśród osób, które napadły na uczestników Marszu Równości, była spora grupa kibiców Jagiellonii Białystok. Dziwi brak zdecydowanej reakcji klubu.

przeczytaj cały artykuł

Seb Kafar

Brawo Białystok jesteście wielcy niech te garstki lewaków kwiczy w internecie tyle im zostało, bo w realu nie mają odwagi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sceptyczny31

Około 800 uczestników marszu a 700 policjantów. Kurczę kto zapłaci za ochronę policji. Gdyby miasto lub organizator musiał zapłacić za ochronę może by się trzy razy zastanowili czy warto organizować taki marsz. A jeśli płaci organizator to skąd ma kasę na ten objazdowy cyrk z ciagle tymi samymi twarzami. A tak pan płaci i pani płaci czyli płacimy my wszyscy. To taki kaprys 700 policjantów dostanie ekstra dniówkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Robertzg

Ci ludzie jeżdżą od miasta do miasta. To są te same twarze. Czytałem ich wypowiedzi po marszu w Zielonej Górze. " Jestem z Poznania, tydzień temu byłem na marszu w Szczecinie, 2 tyg temu w łodzi, a teraz w ZG". Chcą sprawiać wrażenie, że jest ich dużo w każdym mieście. Oczywiście to kosztuje, ktoś łoży kasę na to, grubą kase

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|5)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.