Wątek dotyczący artykułu

Polska - Holandia. Łukacz Kaczmarek poza kadrą

W weekend reprezentacja Polski rozegra w Opolu dwa sparingi z Holandią. Wiadomo już, że w składzie na te spotkania nie znalazł się Łukasz Kaczmarek.

przeczytaj cały artykuł

Janko Walski

Z twojej glupiej odpowiedzi wnioskuje, ze posiadasz zero wyobrazni za to ego i pogarde dla ludzi masz aż nadto rozwiniete. doradzam nie pisanie wogule jak sie nie ma nic do powiedzenia poza checią obrazania kogoś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ecola

Z czego wynika Twój wniosek, że posiadam mały zasób słów? Proszę o logiczną i rzeczową odpowiedź, której jestem bardzo ciekawa, skądinąd. Prosiłam Cię o definicję pojęcia '"rdzenni Polacy", nie o diagnozę mojego poziomu oczytania. Czyżbyś nie potrafił podać takiej definicji, bo Twój atak na mnie odczytuję jako ucieczkę od odpowiedzi. A jeśli chodzi o czytanie, bardzo chętnie podyskutuję z Tobą o tym, co ostanio przeczytałeś, bo ja, żeby nie mieć braków w słownictwie, "połknęłam" z przyjemnością " 1000 słów" Jerzego Bralczyka pod redakcją Michała Ogórka. Daj znać, kiedy możemy tej książce-słowniku porozmawiać. Pozdrawiam. A, dodam jeszcze, że od 30 lat zawodowo zajmuję się literaturą polską i obcą, ale rzeczywiście jest sporo książek, których nie zdążyłam przeczytać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.