Wątek dotyczący artykułu

Polska siatkówka może zdominować świat tak, jak kiedyś Brazylia. Nie zepsujmy tego

Mecze towarzyskie Polska - Holandia powinny rozpocząć nową erę w światowym sporcie. Erę dominacji polskich siatkarzy. Dominacji bezwzględnej, wieloletniej, jakiej jeszcze nikt nie widział. Wszystkie karty są w naszych rękach.

przeczytaj cały artykuł

Gohram

Niczego nie zdominuja. Zakladajac, ze Leon nie gra dla nas, to Rosja ma zauwazalna przewage. Dosc porownac Kliuke i Volkova z polskimi przyjmujacymi. Mamy szanse, zeby zdobywac wysokie miejsca na imprezach, ale Brazylia nie jestesmy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Karol Wachowiak

po co ten balonik? Słuszna uwaga co do Rosji? wedlug mnie ona mogła już od roku 2018 zdominować ale do dzis sie zastanawiam co oni zorbili w mś po takiej miazdze jaką dali wszystkim w finale ligi narodów. Było mineło ale patrzac teraz na składy to z całym szacunkiem dla naszych ale muserski wolwicz kurkajew albo na rozegraniu butko albo na ataku michajlow poletajew a my???? i śwetni przyjmujący kliuka i wolkow a my ? powiem tak: według mnie zeby nie Leon to nie mamy szans z Rosja ale jest Leon i on robi róznicę tylko czy aż taką ?Wątpie i już me pokażą ale lepiej nie trafmy jak w rio w ćwiercfinale na Rosjan bo znowu nie bedzie medalu a ja licże na dwa finaly naszych z Rosją tzn na pewno w me i moze w Tokio jesli los ich wczesniej nie zetknie . Dla mnie na dziś faworyt nr do zlota w Tokio to rosja

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
pxlewa

"A my?" No nie wiem, może mamy pierwszą siódemkę złożoną całą z mistrzów świata, w przeciwieństwie do Rosjan? Racja, balona dmuchać nie powinno się, a nawet nie wolno go dmuchać, ale pisanie, że my nikogo nie mamy w porównaniu do Rosjan to po prostu nieprawda. Kubiak, Leon - biją na głowę Wołkowa i Kliukę, którzy są utalentowani, ale bez przesady. Środek też raczej na naszą korzyść, choć nieznaczną, Bieniek, Nowakowski, Kochanowski to klasa sama w sobie. Nasz libero na głowę bije obecnego libero Rosjan. Rozegranie na całkiem podobnym poziomie mamy. W ataku Kurek = Michajłow, Poletajew (dużo zależy od dyspozycji dnia). Nie wiem o co chodzi wam z tymi Rosjanami, już któraś osoba z kolei mówi, że "nasi nie mają szans w porównaniu z nimi", ok, mają młodą, zdolną drużynę, ale o słabym przyjęciu zagrywki, co jest sporym problemem na tym poziomie, a i doświadczenia czasem brakuje, co widać szczególnie po "podpaleniach" Wołkowa czy Kliuki. Jak idzie to idzie, jak się nie udadzą ze dwa ataki, to już mało który się po tym uda, piłki fruwają po autach. Siłą naszej drużyny jest to, że jest bardziej defensywna, mamy topowe przyjęcie. Dzięki niemu wygraliśmy półfinał MŚ z USA, gdzie każda zagrywka leciała po 120 km/h. Gdyby w tym półfinale grali Rosjanie przeciwko USA, obstawiam wynik 3:0 dla USA

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
FALUBAZ-ŻARY

To prawda ! Jeżeli dodać jeszcze niezłych zmienników ( trener może wtedy cuda robić ) to każda jedna topowa drużyna będzie zwyczajnie osrana przed meczem z Polakami !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.