Wątek dotyczący posta na blogu

Antysiódemka dziesiątej kolejki PGE Ekstraligi

Apator Toruń Fan

Dzisiaj zaczynamy już jedenastą kolejkę, ale ja jeszcze napiszę coś o dziesiątej, która miała miejsce cztery tygodnie temu. To "coś" to antysiódemka. Jak w prawie każdej kolejce miałem sporo więcej zawodników w "gronie zainteresowanych" niż miejsc w antysiódemce. W tej kolejce niektórym odpuściłem, (…)

przeczytaj cały artykuł

Maciek Adamek

Tia o tym czemu Dawidek Jeździ tak źle można felietony pisać chociaż... Jak ma przełożenia to pojechać potrafi(Patrz Toruń) ale nie chce mu się ich szukać na domowy tor
Całe szczęście że ani szansy nie dostał w meczu z Lesznem
P:S Topka jak zawsze fajna moim zdaniem z następnej antysiódemki można wykluczyć wszystkich chyba z meczu Motor Leszno bo to było bardziej spotkanie sparingowe a nie ligowe dla obu ekip

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
getwellfan

Z meczu Unia Leszno - Motor Lublin Kołodzieja musiałem. Ponadto w "gronie zainteresowań" był jeszcze Jonsson, ale inni zasłużyli bardziej na "wyróżnienie".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.