Wątek dotyczący artykułu

Ważne chwile w Enerdze AZS-ie Koszalin. Trwają rozmowy ze sponsorem tytularnym

Wraz z zakończeniem sezonu 2018/2019 poprzednia umowa straciła ważność. Działacze Energi AZS-u Koszalin podjęli więc rozmowy o nowej. Ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła.

przeczytaj cały artykuł


Observator

Zbliżają się Wybory - bardzo ważne - obietnice trzeba wypełnić a Spółki SP
idealnie się to tego nadają :( !
Supermarkety ( dzięki zakazowi handlu w Nd) ledwo dyszą a już czeka je nowa danina -
tak więc nie ma co liczyć na dobre wiadomości i kasę od np. takich Sponsorów !
Kielce czekają na decyzję do 12 sierpnia - 3mamy kciuki za Ich start w Ex Lidze !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
OSKAR_B

Piłka ręczna w wydaniu kobiecym jest sportem niszowym. Na tą chwilę ,,punkt Kubicy" zdominował wszystkie serwisy sportowe i pewnie gdzieś w dziale marketingowo-reklamowym Orlenu(mniejsza o to jak on się dokładnie nazywa) rodzą się pomysły jak z tego mini sukcesu zrobić trzęsienie ziemi. Start Kielc nie poprawi tego, że w lidze nie będzie np. Jeleniej Góry czy Szczecina, ale oczywiście trzymam kciuki za pozytywną decyzję w ich sprawie. Ja w sezonie 19/20 nastawiam się tylko na 3 mecze Ligi Mistrzyń. Przykro mi, ale z sezonu na sezon trwa równia pochyła. Czas pokaże czy Słowaczki, Ukrainki i Białorusinki nas nie przeskoczą, bo kadra to ,,głowa" tego całego chorego organizmu. Obecny rząd ma gdzieś sporty niszowe, poprzednie też niestety miały, ale byli prywatni inwestorzy, którzy chętniej niż teraz sięgali do kieszeni. Pozwolę sobie coś wkleić:,,Przypomnijmy, że siedleccy radni zdecydowali o zmianach w finansowaniu miejskiego sportu. Przewidują one ustanowienie dyscyplin priorytetowych, które mogą liczyć na zastrzyk gotówki z budżetu miasta. Wśród nich znalazły się, m.in. sporty zespołowe, ale jedynie w męskim wydaniu. Kobiecej koszykówki nie uwzględniono"/Tygodnik Siedlecki,09.07.2019 r./. Czy to jest normalne? Sam chciałem powrotu Kubicy do F1, ale powiem Ci(sorki, że pisze Ci na Ty, ale tyle razy wymienialiśmy poglądy na forum, że pozwolę sobie na takie spoufalenie się), że na tą chwilę wolałbym jakby Orlen został sponsorem całych rozgrywek ligi kobiet i dał po 100 tysięcy złotych każdej drużynie. Koszt dużo mniejszy niż powrót Kubicy, ale tu przynajmniej mieliby wpływ na oprawę meczy, transmisję czy odpowiednie promowanie marki. W F1 zespół Kubicy narzucił model współpracy i traktuję Orlen jak taką matkę co daje na studia syna, ale nie ma wpływu na jego naukę.Innym wyrzucaniem ,,państwowych" pieniędzy są koncerty zespołów biesiadnych za grube pieniądze. Dajmy pieniądze na sport juniorski, a nie nabijajmy jako naród i tak wypchanych do granic możliwość kieszeni samozwańczego króla ,,Zenona". Amerykanie mieli Elvisa, my mamy Zenona. Jaki naród, taki król.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.