Wątek dotyczący artykułu

Tomasz Zimoch: Numer 1 na liście to nie był mój warunek

- Jeśli pan Marek Suski, który nie ma wyższego wykształcenia, może być posłem, to może być nim również piekarz, baletnica, sportowiec, a także dziennikarz - mówi Tomasz Zimoch, słynny komentator, nr 1 na łódzkiej liście KO w wyborach parlamentarnych.

przeczytaj cały artykuł


maro1992

PIS trzeba zatrzymać, bo oni rujnują Polskę. Rozdają nie swoje pieniądze, które my będziemy musieli spłacać. Mówią bajki o fantastycznej gospodarce, uszczelnieniu VAT, co po prostu jest kpiną z inteligencji obywateli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomek Lipinski

Jesteś 27 letnim, młodym człowiekiem. Chciałbym abyś znalazł w swojej wypowiedzi odrobinę rozsądku. Wszyscy będący u władzy rozdają pieniądze podatników, chodzi o to, aby pieniądze, które jak powiedziałeś są rozdawane, wracały z powrotem i przynosiły zyski. Generalnie, żeby zarabiały. Np. Japończycy udzielają kredytów o oprocentowaniu 0% aby wzbudzić komsumpcję a co za tym idzie gospodarkę, bo mają pewność, że po pierwsze pieniądze zostają w kraju a właśnie jest to droga rozwoju - obieg pieniądza, który zarabia, chociażby w postaci podatków. Proszę dalej, zwróć uwagę na średni wynik PKB w Europie i w Polsce. Uszczelnienie Vatu, to fakt, itd, itd. Uważasz, się za inteligenta, to dobrze, jest szansa , że to zrozumiesz. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.